Horoskop - Czerwiec 2005

Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.


Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.

BARAN (21.03 - 20.04)

Horoskop - Czerwiec 2005

Początek czerwca upłynie osobom spod tego znaku spokojnie, ale już w połowie miesiąca Barany, znudzone stagnacją, przystąpią do wprowadzania w życie radykalnych zmian. Nie ominą one także sfery zawodowej, gdzie pod koniec miesiąca będzie trzeba zmierzyć się z dużym wyzwaniem. W czerwcu Barany po prostu będzie rozpierać energia, a to z kolei zaowocuje bujniejszym życiem towarzyskim i nowymi znajomościami. Do zakochania jeden krok, jak mówi przysłowie i nawet przelotna znajomość może przerodzić się w trwały związek - samotne Barany powinny o tym pamiętać i nie przejmować się chwilowymi miłosnymi niepowodzeniami.

Jednym ze sposobów na pozbycie się nudy jest gruntowna przebudowa komputera. Jeśli Barany nie wiedzą od czego zacząć, powinny pomyśleć np. o innowacyjnych dyskach twardych opartych na technologii flash. Zawsze można też postawić na lepszą pamięć RAM, np. 8-gigabajtowe pamięci DDR2.

Nowo nawiązaną znajomość trzeba podtrzymywać z całych sił. Może do częstych kontaktów z ukochaną osobą posłuży pierwszy polski telefon komórkowy?

W czerwcu dla Barana:

 • witryna - Pctips.pl

 • książka - "Droga na szczyt"

 • gra - Splinter Cell Chaos Theory Demo PL

 • porada - Prawa lokalne w Windows XP Home

 • plik - SpamFighter PRO 3.6.1

  BYK (21.04 - 21.05)

  Horoskop - Czerwiec 2005

  W czerwcu Byki wreszcie staną mocno na nogach - głównie dzięki znaczącej poprawie finansów. I nic w tym dziwnego, w końcu praca Byków przestała polegać tylko na wypełnianiu nudnych formularzy, a zaczęła stawiać interesujące wyzwania i sprawiać przyjemność. I jak tu się bardziej nie angażować w zawodowe obowiązki? Grubszy portfel to lepsze samopoczucie, ale nie wolno zapominać o życiu prywatnym, zwłaszcza, że czerwiec to dla osób spod znaku Byka dobry okres do podejmowania ważnych decyzji. Być może czas zakupić pierścionek zaręczynowy? Nadchodzi sezon urlopowy, warto zatem zadbać o kondycję fizyczną, by potem na plaży nie chować się ze wstydu za parawanem.

  Obowiązki zawodowe pochłoną Byki do tego stopnia, iż osoby spod tego znaku zapomną na jakiś czas o rozrywce, której do tej pory poświęcały wiele czasu - grach komputerowych. Po co jednak spędzać czas przed komputerem po pracy? I tak wszystkie gry są nudne. Na szczęście, w wolnych chwilach można jeszcze pogłowić się, jak odzyskać zapłacony VAT na Internet.

  Dociekliwość Byków może mieć i swoje złe strony: jest wysoce prawdopodobne, że przypadkiem odkryją one kolejne sposoby obejścia zabezpieczeń oprogramowania Microsoftu.

  W czerwcu dla Byka:

 • witryna - Polski Portal Hiphopowy

 • książka - "Postfix. Przewodnik encyklopedyczny"

 • gra - Battlecruiser Millennium Full

 • porada - Problem z AVI? Jaki problem?

 • plik - Magic Utilities 2005 3.50

  BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

  Horoskop - Czerwiec 2005

  Dla Bliźniąt zapowiada się trudny okres w pracy. Zbyt wiele obowiązków może niekorzystnie odbić się na kondycji fizycznej jak i intelektualnej. Nie należy się jednak zbyt szybko poddawać - a nuż wysiłek i trud nadgodzin zostanie nagrodzony uznaniem przełożonych i podwyżką? W czerwcu opłaca się także mocniej zaangażować uczuciowo - możliwe, że wspólnie z partnerem uda się odnaleźć nowy wymiar związku. A już zdecydowanie zapewni to Bliźniętom nowe, interesujące doznania. Im cieplej, tym Bliźnięta nachodzi większa ochota na ćwiczenia na świeżym powietrzu. W czerwcu osoby spod tego znaku udowodnią wszystkim niedowiarkom, że rekreacja to ich drugie imię.

  Zaabsorbowanym pracą Bliźniętom może być trudno zadbać należycie o sprzęt komputerowy. W tej sytuacji program do oczyszczania systemu na pewno okaże się pomocny. Nie samym systemem komputer jednak stoi: być może konieczna będzie przesiadka na inną przeglądarkę internetową, nie wspominając już o nowoczesnym dwurdzeniowym procesorze.

  W czerwcu dla Bliźniąt:

 • witryna - Ceneo - porównaj ceny w Sieci

 • książka - "Google. Ćwiczenia praktyczne"

 • gra - America's Army: Special Forces Full

 • porada - Prawa własności do folderów

 • plik - BitTorrent 4.1.0 Beta

  RAK (22.06 - 22.07)

  Horoskop - Czerwiec 2005

  W czerwcu Raki powinny nieco zwolnić tempo, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym, gdyż rozpierająca je energia może doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów. Wystarczy odrobina samokontroli, a na pewno uda się pogodzić sprawy zawodowe i rodzinne. Nie zwolni to jednak Raków od konieczności szybkiego podejmowania decyzji, zwłaszcza w kwestiach finansowych - jeśli osoby spod tego znaku planują większe zakupy, niech dokonają ich w tym miesiącu, inaczej kilka doskonałych okazji przejdzie im koło nosa. Podobnie w życiu prywatnym: nie wolno bagatelizować problemów i odkładać ich na później. Ciągły stres i pośpiech może odbić się fatalnie na kondycji - może choć zmiana diety?

  Jednym z największych problemów zabieganych Raków jest ciągłe zapominanie haseł logowania do komputera, poczty elektronicznej i witryn banków online. A wystarczy je po prostu zapisywać w bezpiecznym miejscu i problem rozwiąże się sam! Nerwy na wodzy należy utrzymać zwłaszcza podczas jazdy samochodem: energiczne wciskanie klawiszy komputera pokładowego może spowodować - w najlepszym przypadku - jego zawieszenie się.

  Ale i dla niecierpliwych Raków znajdzie się lekarstwo - Linux w wersji LiveCD ! Odtąd nie trzeba już będzie czekać na zakończenie żmudnego procesu instalacji systemu operacyjnego na dysku komputera.

  W czerwcu dla Raka:

 • witryna - Star Wars: Blogs

 • książka - "Fedora Core 2. Biblia"

 • gra - Deadhunt Demo v. 1.1

 • porada - Przegląd folderów udostępnionych

 • plik - Google Toolbar 3.0.123.2 Final

  LEW (23.07 - 22.08)

  Horoskop - Czerwiec 2005

  W czerwcu osoby spod tego znaku pokażą prawdziwie lwi pazur, dokonując w pracy rzeczy, które innym wydadzą się niemożliwe do realizacji. Lwy odzyskają tym samym wiarę we własne siły, co na pewno pozwoli im lepiej stawić czoła wszelkim potencjalnym przeciwnościom. A tych może być w tym miesiącu niemało, zwłaszcza, jeśli zaniedbają swojego partnera. Warto zwrócić uwagę na potrzeby ukochanej osoby - w końcu to na wzajemnym zrozumieniu opiera się zdrowy emocjonalny związek. A jeśli już o zdrowiu mowa: siłownia stanie się w czerwcu prawdziwą jaskinią Lwa. Osoby spod tego znaku zainteresują się sportem i aktywną rekreacją, dzięki czemu na pewno znajdą w sobie niespożyte siły do udziału w licznych imprezach towarzyskich.

  Uznanie przełożonych i podziw kolegów uda się zyskać Lwom dzięki wiedzy, jak zdalnie zarządzać trzema różnymi systemami operacyjnymi na ekranie jednego komputera.

  Natomiast w trosce o odzyskanie względów partnera nie należy posuwać się do aktów desperacji i np. rezygnować z obejrzenia meczu piłki nożnej ulubionej drużyny - zwłaszcza, jeśli w piłce zostanie umieszczony procesor. Perspektywa to tym bardziej kusząca, jeśli transmisja zostanie odebrana za pomocą 40-calowego telewizora OLED.

  W czerwcu dla Lwa:

 • witryna - Moja komórka

 • książka - "OpenOffice 1.1.x UX.PL"

 • gra - Rising Kingdoms Demo

 • porada - Przywracanie systemu - znów na pokładzie

 • plik - Total Commander Power Pack 1.41

  PANNA (23.08 - 22.09)

  Horoskop - Czerwiec 2005

  W czerwcu do Panien uśmiechnie się szczęście. Stan finansów powinien ulec znaczącej poprawie, głównie dzięki sukcesom zawodowym, ale może warto też spróbować sił w grach losowych lub telewizyjnych teleturniejach? Wstydliwy panieński rumieniec to dla osób spod tego znaku pojęcie nieznane. Pod koniec czerwca towarzysko-imprezowe wyczyny Panien zyskają już miano legendarnych. Panny powinny jednak zastanowić się, czy warto nadwerężać zdrowie na wyczerpujących przyjęciach. A może tak dla odmiany jakieś wyjście do teatru? Oczywiście najlepiej z bliską osobą...

  Zwiększenie zasobności portfela pozwoli Pannom na spełnienie zachcianek, o których od dawna skrycie marzyli, m.in. zakup szybkiej i wydajnej nagrywarki DVD. A jak inaczej łatwo i bezproblemowo odtwarzać nagrane filmy jeśli nie za pomocą równie łatwego w obsłudze playera DVD?

  Panny muszą jednak pamiętać, że tylko korzystanie z oryginalnych płyt DVD zapewni im wysokie wrażenia estetyczne podczas oglądania filmów - a cóż o jakości nagrań mogą wiedzieć piraci ze stadionu X-lecia, którzy urządzili tam drugą premierę ostatniej części Gwiezdnych Wojen?

  W czerwcu dla Panny:

 • witryna - Generacja JP2

 • książka - "MySQL. Podręcznik administratora"

 • gra - Heroes of Might & Magic V E3 2005 Trailer

 • porada - "Zainstaluję się tylko w Windows 2000!"

 • plik - RegDoctor 1.30