Horoskop - Kwiecień 2005

Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.


Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby iprzepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.

Baran (21.03 - 20.04)

Horoskop - Kwiecień 2005
Mimo chwilowego spadku formy, Barany będą mogły zaliczyć kwiecień do udanych miesięcy. W pierwszym tygodniu miesiąca wskazana jest ostrożność w sprawach zawodowych oraz finansowych. Z innowacjami w pracy warto zaczekać do drugiej połowy kwietnia. Najlepsze chwile dla spraw spod znaku Amora mają przed sobą Barany bardzo samotne i spragnione czułości. Polecamy jednak regularny tryb życia, więcej snu, rezygnację z używek i dużo czasu na świeżym powietrzu.

Ostrożność w sprawach zawodowych oraz finansowych będzie wyjątkowo istotna dla Baranów w pierwszej połowie miesiąca. Należy wtedy znaleźć chwilę spokoju, usiąść i wszystko na chłodno przekalkulować. Być może sprzętowe obliczenia fizyki natchną Barana do tego. Bez obaw można teraz podjąć decyzję o zmianie systemu operacyjnego, niezależnie od tego czy będzie to rozpatrywane jako zdrada, czy jako zdrowy rozsądek.

Drugą połowę kwietnia Barany mogą przeznaczyć na odpoczynek i relaks na łonie natury. Jeśli im się to uda, powinna nastąpić całkowita blokada dla świata komputerów. Paradoksalnie może im w tym pomóc blokujący robak. Jak relaks, to na całego!

W kwietniu dla Barana:

 • witryna - Polskie Sklepy Internetowe

 • książka - The Bat! Ćwiczenia

 • gra -Robots Demo

 • porada - Czyszczenie listy poleceń

 • plik -Zegarynka 1.2

  Byk (21.04 - 21.05)

  Horoskop - Kwiecień 2005
  Kwiecień zapowiada się dla Byków nieźle - wszędzie, gdzie trzeba będzie wykazać się talentami organizacyjnymi, przebojowością oraz wytrzymałością, mogą one liczyć na sukcesy. W finansach każdy Byk winien unikać nadmiernej rozrzutności i pełnych rozmachu, acz naiwnych planów. Niewykluczone, że Byki podejmą teraz decyzje o ślubie albo o zamieszkaniu pod wspólnym dachem. Zdrowie będzie im dopisywać do końca drugiej dekady kwietnia. Potem zacznie trochę słabnąć.

  Wrodzona ciekawość Byka popchnie go w kwietniu w nieodwiedzane do tej pory rejony komputerowego świata. Niektóre osoby będą zaintrygowane dziedzinami, na które jeszcze jakiś czas temu nie zwracały uwagi - np. przedpremierowymi szczegółami o kodeku DivX 6. Żądza poznawania będzie również dotyczyć sprzętu. Byk nie będzie mógł spokojnie spać, gdy dowie się o notebooku Toshiby z odłączanym ekranem.

  Może się również zdarzyć tak, że w wyniku kwietniowych, komputerowych wojaży w nieznane, niektóre Byki w tym miesiącu będą balansować na granicy prawa i bezprawia. W końcu tak łatwo być intruzem i zaglądać bez skrępowania w życie innych osób.

  W kwietniu dla Byka:

 • witryna - eFILM

 • książka - Matematyka z komputerem dla liceum i technikum

 • gra - Monopolowy Tycoon 2

 • porada - Właściwości ekranu pod kontrolą

 • plik - Netscape 8.0 Beta

  Bliźnięta (21.05 - 21.06)

  Horoskop - Kwiecień 2005
  Dla Bliźniąt kwiecień będzie bardzo pomyślny w sprawach zawodowych, a rozpoczęte teraz przedsięwzięcia wkrótce nabiorą rozpędu. Dobra passa czeka Bliźnięta pracujące na własny rachunek lub na samodzielnych stanowiskach. Lepiej jednak teraz nie zaciągać kredytów lub pożyczać większych sum pieniędzy - może to się wyjątkowo niekorzystnie odbić na kieszeni Bliźniąt. Miesiąc nie będzie też łatwy w sferze uczuciowej. Warto w drugiej połowie miesiąca unikać kawy, papierosów i alkoholu.

  Kwiecień w życiu niektórych Bliźniąt może się wiązać z wielkim przełomem w kwestii zawodowej. Porzucą one swoje dotychczasowe zajęcie i być może zaangażują się w projekt wagi państwowej, związany z robotyką. Trudno jeszcze powiedzieć, czy przybliżą nas w ten sposób do wojny robotów. Przekonane o swojej ważnej misji Bliźnięta, w drugiej połowie miesiąca zajmą się być może własnoręcznym łataniem niebezpiecznego Windows.

  Unikające wszelkich używek Bliźnięta trzeba czymś koniecznie zająć. Być może pochłoną ich bez reszty pierwsze konkrety dotyczące Internet Explorera 7.0.

  W kwietniu dla Bliźniąt:

 • witryna - Napoleonic Wars

 • książka - Adobe Premiere Pro. Ćwiczenia

 • gra - Battles In Normandy Demo

 • porada -Powracające Łącza

 • plik - Panda Titanium Antivirus 2005 pl

  Rak (22.06 - 22.07)

  Horoskop - Kwiecień 2005
  Dość ożywiona atmosfera będzie towarzyszyć Rakom niemal przez cały miesiąc. Napięty grafik spotkań służbowych i wyjazdów napełni też nieco portfel osób spod tego znaku. W finansach będzie całkiem dobrze, ale trzeba się liczyć z większymi wydatkami - związanymi przede wszystkim z domem i rodziną. Wolne Raki mogą spodziewać się raczej przelotnych flirtów i wiosennych zadurzeń, niż wielkich namiętności. Nie zapominaj też Raku o właściwym odżywianiu i dodatkowej porcji witamin.

  Intensywny miesiąc szykuje się dla Raka również w sferze komputerowej. Niewykluczone, iż wiele razy w tym czasie stanie on przed podjęciem strategicznych decyzji. Jednym z takich kroków może się okazać zmiana pakietu biurowego. Konkurencja MS Office nie próżnuje. Napełniony portfel będzie sprzyjał jedynie rozsądnym zakupom. Po co kupować osobno komórkę i walkmana , skoro można mieć to w jednej obudowie?

  Przelotne sieciowe romanse i flirty nie zawsze pozostawiają po sobie miłe wspomnienia. Tak może się też zdarzyć w przypadku Raka w kwietniu. Powinien mieć on zatem na uwadze możliwość błyskawicznego przywrócenia systemu do stanu używalności.

  W kwietniu dla Raka:

 • witryna - FIFA World Cup 2006

 • książka - Fotografia cyfrowa. Kurs

 • gra - Little Fighter 2 v.1.9

 • porada - Masowe usuwanie w Outlooku

 • plik - FotoOffice 3.0

  Lew (23.07 - 22.08)

  Horoskop - Kwiecień 2005
  Cierpliwość nie powinna w kwietniu opuszczać Lwa nawet na krok. Niewykluczone są pewne problemy w pracy - dlatego w finansach zalecamy daleko posuniętą ostrożność i trzymanie ręki na pulsie. Powiedzie się natomiast w sprawach sercowych - Lwy wolne i poszukujące balsamu na zranione serca niech zadbają o swoją powierzchowność, bo pora ruszyć na łowy. W kwietniu bardzo przyda się Lwom duża doza słońca, powietrza i ruchu - pozwoli im to właściwie funkcjonować.

  Ciężki okres dla Lwów szykuje się niestety w sferze komputerów i Internetu. Dlatego też zalecamy maksymalną dawkę cierpliwości i dystansu do spraw, które na pierwszy rzut oka mogą nieźle przestraszyć. Lwy zainteresowane bezpieczeństwem, na pewno nie będą pocieszone faktem, iż w Sieci jest coraz groźniej. Kojąco może na osoby spod tego znaku podziałać informacja o skutecznym systemie backupowania. Przyda się coś dla przeciwwagi, aby Lew poczuł się bezpieczniej.

  Poczucie kontroli nad sytuacją poprawi nieco kondycję psychiczną Lwa. Gdy w drugiej połowie kwietnia przyjdzie mu się zmierzyć z instalacją sterowników pod Linuksa, nie powinien mieć z tym większych problemów, o ile podejdzie do tematu na spokojnie i z rozwagą.

  W kwietniu dla Lwa:

 • witryna - Historicus

 • książka - Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci

 • gra - Karting Race Full v. 1.02

 • porada - Okiełznać formaty

 • plik - BitTorrent 4.0.0

  Panna (23.08 - 22.09)

  Horoskop - Kwiecień 2005
  To z pewnością nie będzie nudny miesiąc dla osób spod znaku Panny. Wiosenny przypływ energii warto wykorzystać na nadrabianie zaległości, walkę z urzędniczą biurokracją, czy też porządkowanie archiwów domowych. W sprawach finansowych nie grozi żaden krach. Wiele Panien może spotkać teraz kogoś, z kim spędzi resztę życia. Raczej nie będzie powodów do narzekań na kondycję fizyczną, ale mogą dojść do głosu skłonności Panien do schorzeń przewodu pokarmowego.

  Sprawy finansowe w kwietniu nie powinny stanowić problemu dla Panny, o ile oczywiście będzie w stanie je kontrolować i nie ulegać najróżniejszym pokusom. A wiemy przecież, jak łatwo chociażby skusić się na zakup komórki z 7-megapikselowym aparatem cyfrowym. Energetycznej Pannie uda się w tym miesiącu doprowadzić wiele istotnych spraw do końca. Nawet poskramianie strumieni nie będzie już dłużej stanowiło tajemnicy dla osób spod tego znaku.

  Rozentuzjazmowana Panna pod koniec miesiąca będzie jeszcze bardziej tryskała energią i poczuciem satysfakcji. Gdy nagle zapragnie podzielić się swoimi wrażeniami z najbliższymi i znajomymi, niech nie krępuje się ani przez chwilę. Teraz każdy może blogować!

  W kwietniu dla Panny:

 • witryna - Strona Piotra

 • książka - PHP. Stwórz własną stronę internetową

 • gra - SWAT 4 SP Demo

 • porada - Wyłączanie i włączanie obsługi plików ZIP

 • plik - Wuup 4.0 Beta