Horoskop - Marzec 2005

Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.


Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.

Baran (21.03 - 20.04)

Horoskop - Marzec 2005
Do wszystkich Baranów: pora w końcu uwierzyć w siebie! Chcieć to móc, a w marcu planety będą Wam w tym wyjątkowo sprzyjały. W pracy uda się nawiązać korzystne kontakty służbowe, a bardziej przedsiębiorcze Barany podsuną szefowi niejeden dobry sposób na usprawnienie codziennych obowiązków. Na horyzoncie widać również konflikty partnerskie - niestety, trudno będzie ich uniknąć. Szykuje się scenariusz pełen dramatycznych zwrotów. Całe szczęście, że ogólna aura tego miesiąca pozytywnie wpłynie na zdrowie Baranów.

Dramatyczne zwroty akcji szykują się również w informatycznej sferze życia Barana. Nadchodzi bowiem pora ostatecznej konfrontacji pomiędzy zwolennikami Linuksa i Windowsa. Na wierzch wyjdą wszelkie mity i kity dotyczące obu systemów, zaś Baran stanie w obliczu decyzji ostatecznej. Końskie zdrowie przyda się teraz Baranom wyjątkowo. Temperaturę i ciśnienie zapewne podniesie im spodziewane nadejście wielkich 'ósemek' oraz możliwość bezpośredniej wymiany plików przez konto pocztowe.

W marcu dla każdego Barana znajdą się jednak dni spokojniejsze, które będzie mógł przeznaczyć na odpoczynek, a wszelkie informacje docierające ze świata zewnętrznego będą działać kojąco.

W marcu dla Barana:

 • witryna - Wortal Muzyki Technicznej

 • książka - Firewall. Szybki start

 • gra - Maluch Racer 2

 • porada - Ikona mapowania na dwa sposoby

 • plik - McAfee AVERT Stinger 2.5.1

  Byk (21.04 - 21.05)

  Horoskop - Marzec 2005
  W marcu większość Byków zadziała niczym magnes - przyciągnie do siebie ludzi, większe pieniądze i -niestety - trochę nieoczekiwanych problemów. Jednak tylko od nich zależy, jak poradzą sobie z naporem nowości w swoim życiu. A tych brakować im w marcu nie będzie, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Byk podbije niejedno serce (niejedno też złamie). Będące w stałych układach Byki odnajdą w nich na nowo harmonię i spokój. To z kolei pozytywnie wpłynie na nadszarpnięte ostatnio zdrowie.

  Marcowe nowości w życiu zawodowym Byków rozpoczną się już w pierwszych dniach miesiąca. Osobniki spod tego znaku, chcące zaznać przygody z Linuksem, muszą być wyjątkowo wytrwałe w dążeniu do celu. W końcu nie taka instalacja straszna, jak się może niektórym wydawać. W nagrodę za ciężki wysiłek, zainteresowane sprzętem komputerowym i jego przeróbkami Byki, poznają skuteczny sposób na zaoszczędzenie 600 zł w zaledwie 2 minuty.

  W drugiej połowie miesiąca szykuje się odrobina rozleniwienia. A ponieważ każdy Byk ma w sobie coś z kombinatora, zacznie się rozmyślanie o tysiącach sposobów na ułatwienie sobie codziennej 'orki'. Pomysł wykorzystania ludzkiego ciała jako medium komunikacyjnego zapewne przypadnie do gustu mniej rozmownym osobnikom spod tego znaku.

  W marcu dla Byka:

 • witryna - Inny Świat

 • książka - Nagrywanie płyt CD i DVD. Leksykon kieszonkowy

 • gra - Psychotoxic Demo

 • porada - Poczta z pulpitu

 • plik - AbiWord 2.2.4

  Bliźnięta (21.05 - 21.06)

  Horoskop - Marzec 2005
  W Bliźniętach szykuje się w marcu przemiana, dzięki której na większość bieżących spraw spojrzą one z zupełnie innej perspektywy. W niektórych przypadkach może to być klucz, otwierający niedostępne dotąd rejony. Jasność sytuacji finansowej i precyzja rozsądnego myślenia będą teraz dla Bliźniąt najważniejszym zadaniem. Życie uczuciowe w marcu będzie się układało pomyślnie. Wspólny wyjazd pozwoli oderwać się od codzienności. W tym miesiącu można poeksperymentować z nową dietą.

  Oczywiście, eksperymenty Bliźniąt w marcu dotyczyć będą nie tylko sfery żywieniowej. Zafascynowane nowymi trendami w świecie komputerów, być może zdecydują się również na przyspieszenie swojego peceta i odmłodzenie jego sylwetki. Chyba warto o tym pomyśleć, biorąc pod uwagę, że już latem ukaże się pierwsza beta przeglądarki IE 7. Może się okazać, że nasz poczciwy komputerowy staruszek nie da sobie z nią rady.

  Wspólny wyjazd Bliźniąt z partnerem (na przykład w góry) pozwoli na oderwanie się od męczącej rzeczywistości. Aby jednak do niej wrócić i nie zabłądzić w górach, może warto pomyśleć o dobrym, panoramicznym telefonie komórkowym? Oby tylko zbytnio nie zaaferował on uwagi Bliźniąt na urlopie.

  W marcu dla Bliźniąt:

 • witryna - Hosting - porównanie

 • książka - Macromedia FreeHand MX. Oficjalny podręcznik

 • gra - RPM Tuning Demo

 • porada - Caps Lock, Num Lock i Scroll Lock pod kontrolą

 • plik - Wiadomek 1.0.1

  Rak (22.06 - 22.07)

  Horoskop - Marzec 2005
  Niestety, w marcu nikt Rakom na rękę nie pójdzie i nie podsunie wskazówek ułatwiających ominięcie problemów. Zarówno zawodowe, jak i finansowe osiągnięcia, zależeć będą jedynie od determinacji osób spod tego znaku. Nie wszystko ułoży się w tym miesiącu po myśli Raka, ale nie ma się co załamywać - trzeba zakasać rękawy do pracy. Raka ogarnie kochliwy nastrój, który pozwoli nawiązać nowe, liczne znajomości. W marcu szczególnie należy uważać na wszelkiego typu infekcje i przeziębienia.

  Determinacja będzie dla Raka w pierwszej połowie marca kluczowa. W chwilach zawodowej słabości ma on jednak do dyspozycji niezawodnych pomocników i na pewno nie zawaha się z nich skorzystać. Mistrz etykietowania CD i DVD wybawi go dla przykładu od czasochłonnego opisywania zawartości swojej muzycznej kolekcji. Raka wystraszonego nieproszonymi gośćmi w wielu programach P2P, zapewne ucieszy wiadomość o oczyszczeniu jednego z nich. To też przywróci mu wiarę we własne siły.

  Infekcje mogą w marcu dotyczyć również sprzętu komputerowego Raka. Zagrożenie może nadejść z każdej strony. Dlatego też trzeba mieć oczy dookoła głowy i ostrożnie postępować z różnego typu "pendrive'ami". W końcu w dzisiejszych czasach to istny kij w mrowisku zabezpieczeń.

  W marcu dla Raka:

 • witryna - Państwa Europy

 • książka - Word 2003 PL. 100 najlepszych sztuczek i trików

 • gra - Star Wolves Demo

 • porada - Zablokowany wygaszacz ekranu

 • plik - ICQ Lite 5 5.02

  Lew (23.07 - 22.08)

  Horoskop - Marzec 2005
  Lew w marcu z pewnością będzie czuł wokół siebie dużo bałaganu. Gdy jeszcze weźmie na siebie cudze problemy, nie będzie mu łatwo zapanować nad swoim życiem. W sprawach zawodowych możliwe pewne reorganizacje - raczej jednak poprawią one sytuacje Lwa. Być może w związku z tym marzec zaobfituje w dodatkową gotówkę. Podboje miłosne Lwa zakończą się sukcesem - jest szansa spotkać kogoś na dłużej, może nawet na całe życie. Wskazany umiar w sporcie…

  Lew, znany ze swojej dobroduszności i chęci pomagania innym, prawdopodobnie weźmie na siebie w marcu o wiele więcej spraw niż powinien. Jeśli nie będzie sobie z tym jednak dawał rady, powinien poszukać inspiracji w wielowątkowym, wielordzeniowym, miniaturowym procesorze. Skoro tak mały zawodnik daje sobie radę, to Lew nie może być gorszy. Gdy na powrót nabierze sił, w drugiej połowie miesiąca czekają go kolejne wyzwania - niektórym z Lwów przyjdzie się zmierzyć z poskromieniem limitu transferu domowego łącza.

  Umiar wskazany jest we wszystkim, nawet w kwestii komputerów. Lwy powinny o tym pamiętać w marcu i dać swoim maszynom trochę odpoczynku. I nie muszą się martwić, że ich pociechy dobiorą się w tym czasie do prywatnych zasobów. Powstrzymają ich przed tym ultradźwięki .

  W marcu dla Lwa:

 • witryna - Wirtualna herbaciarnia

 • książka - Po prostu sieci komputerowe

 • gra - Alida Demo

 • porada - Koniec bieżących dokumentów

 • plik - PITy2004 NG! 1.0.5.17

  Panna (23.08 - 22.09)

  Horoskop - Marzec 2005
  Dla Panien szykuje się miesiąc zbaczania z utartych ścieżek i zmiana dotychczasowych metod działania. Nie zabraknie nowych pomysłów na udoskonalenie pracy, które mogą powiększyć przychylne jej grono znajomych. Marcowa aura sprzyja myśleniu i właśnie więzi intelektualnych najbardziej będą teraz potrzebować Panny. Warto przy tej okazji pomyśleć o regeneracji organizmu. Niezbędny może okazać się w tym wypadku ruch na świeżym powietrzu.

  Jeśli ruch na świeżym powietrzu będzie ciężki dla Panien do zrealizowania, zalecamy w marcu chociaż gruntowne przewietrzenie (oczywiście już przy wyższej temperaturze). Nawet w świecie komputerów wiadomo, że przez otwarte okna można wprowadzić trochę świeżej atmosfery. Po takim zastrzyku świeżego powietrza, Panna weźmie się żwawo do pracy. Może się nawet zdarzyć tak, że bardziej programistyczne osobniki spod tego znaku zapałają chęcią wzięcia udziału w 'bitwie mózgów'.

  Jeśli uda się Pannie nawiązać w marcu intelektualną więź z drugą osobą, nie straszne jej będą żadne przeciwności. Nie wyprowadzą jej nawet z równowagi doniesienia o kolejnych problemach z dodatkiem Service Pack 2.

  W marcu dla Panny:

 • witryna - Goldhand

 • książka - Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

 • gra - Ford Racing 3 Demo

 • porada - Włączanie i wyłączanie menu kontekstowego

 • plik - Full Screen Player 0.3.3