Horoskop - Październik 2008

Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.


Tylko u nas - mariaż astrologii i IT. Horoskop Internauty - comiesięczne wróżby i przepowiednie dla wszystkich użytkowników komputerów i Internetu.

BARAN (21.III - 20.IV)

Horoskop - Październik 2008

Zodiakalne Barany mogą przeżywać w październiku huśtawkę nastrojów. Duży stres i nagromadzenie negatywnych emocji wynikających z problemów zawodowych sprawią, że osoby spod tego znaku będą rozdrażnione, a brak pomysłów na wyjście z trudnej sytuacji może je wprawić w przygnębienie. Chociaż odrobina szaleństwa w życiu nie zaszkodzi - bez odrobiny ekstrawagancji byłoby przecież przeraźliwie nudno - najlepszą metodą na poprawę samopoczucia będzie w październiku systematyczne nadrabianie zaległości i porządkowanie spraw. Nowe możliwości i szanse rozwoju stworzy poszerzanie wiedzy i umiejętności, na to jednak może Baranom nie wystarczyć w październiku sił. Zresztą pod koniec miesiąca co innego będą mieć w głowie - jeśli zapowiedzi meteorologów się spełnią i przyjdzie wreszcie złota polska jesień, zodiakalne Barany poświęcą każdą chwilę, aby oderwać się od trosk w towarzystwie ukochanej osoby. Całkiem udany finał źle rozpoczętego miesiąca.

W tym miesiącu Baranom polecamy:

witryna - Overstock.com - sklep internetowy

książka - "ASP.NET 2.0 i Ajax. Wprowadzenie"

gra - Sacred 2: Fallen Angel Demo (Niemiecka wersja językowa)

plik - Nero 9.0.9.4b

porada - Gadżety z Visty w Windows XP?

BYK (21.IV - 21.V)

Horoskop - Październik 2008

Zodiakalne Byki nie będą w tym miesiącu należeć do osób najoszczędniejszych - pieniądze w jakiś tajemniczy sposób po prostu nie będą się ich trzymać. Październikowe wydatki nie zawsze będą wynikać z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb - osoby spod znaku Byka równie często mogą ulec pokusie "zakupów dla samych zakupów". Nadmierna rozrzutność może wpędzić niejednego Byka w finansowe tarapaty, z których wydostać się będzie ciężko - być może trzeba będzie skorzystać z pomocy zaoferowanej przez rodzinę bądź najbliższych znajomych. Co gorsza, kłopoty z zasobnością portfela mogą stać się przyczyną niesnasek w łonie związku. Partnerzy mogą rzucać pod swoim adresem wzajemne oskarżenia o nieodpowiedzialność i lekkomyślność. Niezbyt dobrze wróży to snutym jeszcze niedawno planom na wspólną przyszłość... Październik może za to stać się dobrym okresem na podreperowanie kondycji - zodiakalne Byki, jeżeli już chcą uciekać od problemów, mogą schować się wśród przyrządów na siłowni.

W tym miesiącu Bykom polecamy:

witryna - Wordia.com

książka - "Bezpieczeństwo sieci w Linuksie. Wykrywanie ataków i obrona przed nimi za pomocą iptables, psad i fw"

gra - The Suffering

plik - nVIDIA GeForce Drivers 178.13

porada - Szybkie pisanie (Word 2000-2007)

BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)

Horoskop - Październik 2008

Dziesiąty miesiąc roku nie będzie sprzyjał Bliźniętom "w gorącej wodzie kąpanym", czyli osobom nadmiernie popędliwym, działającym często pod wpływem impulsu, niecierpliwych. Ludzie kierujący się dewizą "najpierw działaj, a potem pomyśl o konsekwencjach" powinni mieć się na baczności. Gwiazdy wróżą możliwość nieumiejętnie ulokowanej inwestycji, groźbę straty finansowej lub pogorszenia statusu materialnego. Bliźniętom trudno będzie odmówić energii, z jaką przystąpią do realizacji swoich zamierzeń, ale akcje te mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów właśnie z powodu braku refleksji, jaka powinna je poprzedzić. Ponadto niektóre z Bliźniąt mogą popełnić kolejny ciężki grzech - rezygnację i utratę zapału do pracy w wyniku niepowodzenia. Tymczasem zamiast użalać się na sobą trzeba podnieść się z kolan i przeć dalej, tyle że z większą dozą tzw. "pomyślunku". W sprawach uczuciowych Bliźnięta, które i tak mają już opinię choleryków, powinny unikać zbyt gwałtownych zachowań w relacjach z najbliższymi, aby tej reputacji jeszcze nie wzmocnić.

W tym miesiącu Bliźniętom polecamy:

witryna - Nadrogach.pl

książka - "Bash. Receptury"

gra - Pipe Mania Demo

plik - Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.454

porada - Informacje o systemie (Windows XP/Vista)

RAK (21.VI - 22.VII)

Horoskop - Październik 2008

Tegoroczna złota polska jesień przyjdzie z opóźnieniem, podobnie jak okres, w którym osoby spod znaku Raka będą mogły nieco odpocząć. Planety sugerują czas spokoju i rozluźnienia. Obowiązków jakby ubędzie, chociaż nie w wypadku zodiakalnych Raków które kontynuują jeszcze swoją edukację. Takim osobom najłatwiej będzie narobić sobie zaległości, więc należy uważać, aby kilka tygodni laby nie przyniosło niemiłych konsekwencji. Osoby spod tego znaku będą cieszyć się dobrym samopoczuciem, a ich nastroju nie zaburzą żadne przykre zdarzenia i niemiłe niespodzianki, nawet jeśli dotyczyć będą one życia prywatnego. Rakom w związku z tym należy się przestroga, aby nie lekceważyły symptomów choroby, która być może toczy ich związek. Brak komunikacji, działanie sobie nawzajem na nerwy, unikanie się - tak nie zachowują się "normalne" pary. Samotnicy spod znaku Raka postanowią z kolei czerpać z życia ile się da, nie wdając się w żadne zobowiązania.

W tym miesiącu Rakom polecamy:

witryna - Zostań superbohaterem

książka - "Ulead Video Studio 11 PL. Pierwsze starcie"

gra - FIFA 09 Demo

plik - OpenOffice 3.0.0 RC2

porada - Kursor myszy (Windows XP/Vista)

LEW (23.VII - 22.VIII

Horoskop - Październik 2008

Sny o karierze trzeba będzie odłożyć na późniejszy termin. Należy raczej zastanowić się nad tym, jak przekonać przełożonych, że obniżka wynagrodzenia w naszym przypadku będzie bardzo niewskazana. W niektórych przypadkach zodiakalne Lwy powinny wręcz myśleć o tym, jak zachować dotychczas pełnione stanowisko. Lwy, którym nie w smak ewentualne pogorszenie warunków pracy, zechcą prawdopodobnie spróbować sił u innego pracodawcy. Warto spróbować, zwłaszcza, że taka zmiana po pewnym czasie może okazać się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę" i przyczynić się do znacznej poprawy statusu materialnego. Zanim to jednak nastąpi, niektóre z osób spod tego znaku powinny prowadzić ekonomiczny tryb życia i nie szastać pieniędzmi na lewo i prawo. Część przedstawicieli znaku Lwa może borykać się w październiku z problemami w życiu osobistym. Niektóre z nich będą, można powiedzieć, prozaiczne, np. rutyna, jaka wkradła się w pożycie intymne. Co innego - wygaśnięcie uczucia czy nawet zdrada. W takich okolicznościach trzeba będzie postawić sobie - i partnerowi - pytanie o sens dalszego trwania w takim związku.

W tym miesiącu Lwom polecamy:

witryna - Filmus.pl

książka - "AutoCAD 2008 i 2008 PL"

gra - Refuel Rampage Full Game (Windows)

plik - WinTools.net Professional 9.7.1

porada - Opróżnianie pliku wymiany (Windows 2000/XP)

PANNA (23.VIII - 22.IX)

Horoskop - Październik 2008

Osoby spod znaku Panny powinny wystrzegać się w październiku podejmowania pochopnych i nieprzemyślanych decyzji. Dziesiąty miesiąc roku będzie bowiem korzystnym okresem do poprawy kondycji finansowej, ale pomyślność zależeć będzie w dużej mierze od tego, jak Panny poradzą sobie w warunkach stresu. Szanse, aby szybko wydobyć się z finansowego dołka mogą być tyleż kuszące, co niepewne. Bardziej ambitni przedstawiciele tego znaku zaczną być może odczuwać, że dotychczasowe zajęcie przestaje dawać pełną satysfakcję. Może to zrodzić potrzebę znalezienia nowego miejsca zatrudnienia, w którym będzie można rozwijać się, zdobywać nowe doświadczenia i podejmować nowe wyzwania. Ciekawie zapowiada się październik pod względem uczuciowym - Panny mogą liczyć na powodzenie w miłości. Większość stałych związków może liczyć na rozkwit, a i osoby dotychczas samotne mogą liczyć na przychylność Amora.

W tym miesiącu Pannom polecamy:

witryna - eHipoteka.com

książka - "ASP.NET w Visual Web Developer 2008. Ćwiczenia"

gra - Mortyr: Operacja Sztorm Demo

plik - AMD Fusion for Gaming 1.0.0.1 Beta

porada - MP3 z klipów wideo (YouTube)