Horoskop - Sierpień 2005


WAGA (23.09 - 23.10)

Horoskop - Sierpień 2005

Sierpień będzie dla niektórych Wag miesiącem bardzo trudnym. Chodzi przede wszystkim o kłopoty sercowe - Wagi pozostające w związkach mogą przechodzić niewielki, aczkolwiek irytujący i kłopotliwy, kryzys. Wagom samotnym może być ciężko z innego powodu - zakochają się nieszczęśliwie i bez wzajemności. Taka już jednak specyfika wakacyjnych wyjazdów - trudno się oprzeć nowym fascynującym znajomościom. Osoby spod tego znaku nie mogą jednak dopuścić by emocje wyniesione z życia prywatnego wzięły górę w życiu zawodowym. Spokój i rozwaga będą najlepszymi sposobami, aby miesiąc zakończyć z niezłą sumką na koncie. Podobnie w sprawach zdrowotnych - nie trzeba wciąż forsować organizmu, aby poprawić kondycję - wystarczą ćwiczenia lżejsze, ale systematyczne.

Zmęczone zawirowaniami w życiu osobistym Wagi trzeba jak najszybciej popchnąć ku innym wyzwaniom. Może warto zwrócić ich uwagę na wszelkie aspekty fotografii cyfrowej? Dzięki nowym aparatom cyfrowym, np. firmy Panasonic, Wagi być może odkryją w sobie żyłkę fotografika? Potem pozostaje już tylko utworzyć galerię zdjęć i opublikować ją w Internecie.

Systematyczna dbałość o kondycję, czy to na siłowni, czy w ramach rekreacji na świeżym powietrzu, skutecznie odciągnie Wagi od komputera. Dla osób tego znaku pobyt poza domem to jednak nie problem - na pewno są już zaopatrzone w pakiet sterowników dla systemu Linux do bezprzewodowego surfowania po Internecie z każdego miejsca.

W sierpniu dla Wagi

 • witryna - Astral Voyager

 • książka - "Rejestr Windows 2003. Leksykon kieszonkowy"

 • gra - GTA: San Andreas Hot Coffee Mod (Tylko dla dorosłych!)

 • porada - Eksport folderów MS Outlook

 • plik - Testy na prawo jazdy kat. B 1.02

  SKORPION (24.10 - 21.11)

  Horoskop - Sierpień 2005

  Pod wieloma względami będzie to dla Skorpionów miesiąc pełen wrażeń, zwłaszcza erotycznych. Wakacyjny wyjazd czy urlop będzie wymarzoną okazją do nawiązywania wielu nowych znajomości. Skorpiony będą żyć chwilą i "skakać z kwiatka na kwiatek", nie martwiąc się co będzie potem. Na pogłębianie znajomości przyjdzie przecież czas po wakacjach. Na jesień nie należy jednak odkładać spraw związanych z finansami - jeśli niektóre Skorpiony zaniedbały ostatnio zawodowe obowiązki, połowa miesiąca to najlepszy okres, aby je wszystkie nadrobić. Będzie to wymagało od osób spod znaku Skorpiona wiele samozaparcia i silnej woli, radzimy zatem na ten miesiąc energiczną gimnastykę umysłu - może kurs medytacji albo zajęcia jogi?

  Przede wszystkim, nie należy odkładać na przyszłość spraw związanych z modernizacją komputera. Niektóre Skorpiony na pewno zauważyły, że ich maszyna, obciążona działaniem wielu aplikacji, wyraźnie zwalnia. Lepiej zawczasu pomyśleć o lepszym dysku twardym, np. wykonanym w technologii zapisu prostopadłego, ewentualnie o wymarzonym procesorze do gier.

  Wszystkie Skorpiony na pewno z niecierpliwością czekają już na premierę pierwszej publicznej wersji beta najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu, który będzie nosił miano Windows Vista.

  W sierpniu dla Skorpiona

 • witryna - We're Not Afraid

 • książka - "Świat według Mozilli. FireFox"

 • gra - Dream Striper (Tylko dla dorosłych!)

 • porada - Rekonstrukcja klucza produktu

 • plik - SpamFighter PRO 3.7.3

  STRZELEC (22.11 - 21.12)

  Horoskop - Sierpień 2005

  Strzelce w sierpniu muszą mocno uważać, aby zbyt duża ilość miłosnych przygód nie przewróciła im w głowie. W końcu urlop ma służyć przede wszystkim odpoczynkowi, by po powrocie z niego można było ze zdwojonymi siłami zabrać się do pracy. A odpoczynek Strzelcom będzie bardzo potrzebny, gdyż stres i napięcie w miejscu pracy osiągnęły już prawie szczyt. Słońce i plaża nie sprzyjają jednak racjonalnemu myśleniu, wobec czego osoby spod tego znaku na pewno przywiozą z wakacji kilka pikantnych wspomnień erotycznych przygód. Ich konsekwencje będą niestety odczuwalne pod koniec miesiąca i niestety nie obejdzie się bez wizyty u masażysty.

  Pod koniec miesiąca może również być konieczna powtórna instalacja systemu operacyjnego, jeśli Strzelce nie zrobią czegoś, aby zabezpieczyć komputer przed atakami z Internetu. W końcu na zainfekowanie peceta wirusem wystarcza zaledwie 12 minut. Ciekawe czy maszyny przyszłości - komputery kwantowe - będą równie podatne na wirusowe niebezpieczeństwo?

  Jedno wiemy na pewno - wszelkie wątpliwości Strzelców na temat stanu zabezpieczeń komputera rozwiąże test skanerów antywirusowych on-line.

  W sierpniu dla Strzelca

 • witryna - JAG

 • książka - "CSS według Erica Meyera. Kolejna odsłona"

 • gra - WarChess Demo

 • porada - Nowa ikona "Pokaż pulpit"

 • plik - WinRAR 3.50 Beta7

  KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

  Horoskop - Sierpień 2005

  Koziorożcom w sierpniu radzimy porzucić marzenia o gorącej letniej miłości. Co prawda niektóre osoby spod tego znaku przywiozą z wakacji kilka nowych ciekawych kontaktów, jednak nie należy się po nich spodziewać niczego poza przyjaźnią. Mimo to, warto je podtrzymać, bo może okazać się, że będą to przyjaźnie na całe życie. W sierpniu Koziorożce mogą przejawiać coraz większe zmęczenie i zniechęcenie do pracy. Zalecane jest jednak zmobilizowanie się, gdyż w najbliższym miesiącu gwiazdy nie będą raczej sprzyjać zmianie miejsca zatrudnienia. Zdecydowanie lepszy klimat zapanuje dla poprawy kondycji fizycznej. Dużo ruchu na świeżym powietrzu w połączeniu ze zdrową dietą pozytywnie wpłynie na samopoczucie Koziorożców.

  Mobilizacja - łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Może Koziorożcom pójdzie z tym łatwiej, jeśli wezmą przykład z dokonań innych? Ostatnio przecież pewien Polak znalazł dziurę w przeglądarce Internet Explorer. Warto brać z niego przykład. Jeśli osoby spod tego znaku nie są aż tak ambitne, niechaj chociaż zajmą się jakimś hobby - przenoszenie domowej kolekcji filmów na nośniki DVD na pewno wypełni czas.

  Poza tym, zawsze można zadzwonić do nowo poznanych przyjaciół i powymieniać z nimi uwagi na różne ciekawe tematy, np. o wyższości dwurdzeniowych procesorów Intela nad produktami konkurencji.

  W sierpniu dla Koziorożca

 • witryna - Gryps

 • książka - "Linux. Najlepsze przepisy. Wydanie II"

 • gra - Street Legal Racing Demo

 • porada - Dość tych skrótów

 • plik - Burn4Free 1.1.6.0

  WODNIK (20.01 - 18.02)

  Horoskop - Sierpień 2005

  W sierpniu Wodniki nie będą należeć do przodujących w miłosnych podbojach. Niektórzy z nich mogą nawet całkowicie uodpornić się na strzały Amora. Nie będzie to jednak wywołane brakiem odpowiednich do tego partnerów, chłód serca Wodników będzie raczej wywołany niepowodzeniami zawodowymi. Ustawiczne utarczki z przełożonymi najwyraźniej nie służą dobrze kondycji psychofizycznej osób spod tego znaku, zalecamy jednak zapomnieć choć na chwilę o kłopotach i oderwać się od nieprzyjemności dnia codziennego. Przed Wodnikami cały miesiąc, który mogą przeznaczyć na dowolnie wybraną rozrywkę, czy to sport, czy najzwyklejsze leniuchowanie przed telewizorem (czego jednak nie radzimy, gdy na zewnątrz piękna i słoneczna pogoda).

  W przypadku gdyby Wodniki zrezygnowały jednak z aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu i zdecydowały się pozostać w domu, zalecamy przynajmniej kontakt z innymi ludźmi za pośrednictwem Internetu. Przydatnym narzędziem i platformą komunikacji może okazać się blogosfera, a konkretnie blog jednego z redaktorów serwisu PC World Online. I nie należy przejmować się wysokimi rachunkami za Internet - okazuje się, że w pewnych przypadkach można odliczyć od tego wyższą ulgę niż ustawa przewiduje.

  Miejmy nadzieję, że w pracy zapanuje dla Wodników przyjazny klimat - kto wie, może karta odwróci się do tego stopnia, że osoby spod tego znaku wkrótce staną się wizjonerami na miarę Billa Gatesa?

  W sierpniu dla Wodnika

 • witryna - Wakacje na wsi

 • książka - "ABC sam składam komputer. Wydanie II"

 • gra - SpecForce Demo SP PL

 • porada - Pliki pomocy pod kontrolą

 • plik - AntiVirenKit 2005 Professional

  RYBY (19.02 - 20.03)

  Horoskop - Sierpień 2005

  Rybom w sierpniu nic tylko miłość w głowie. Na powodzenie u płci przeciwnej na pewno nie będą w tym miesiącu narzekać - gdziekolwiek się pojawią, będą wzbudzać spore zainteresowanie. Rybom nieśmiałym pozwoli to wreszcie uwierzyć we własne siły i swoją atrakcyjność, a Ryby zaprawione w miłosnych utarczkach tylko utwierdzi w przekonaniu o ich zniewalającym powabie i uroku. W sprawach zawodowych osoby spod znaku Ryb powinny wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, aby wybić się ponad przeciętność biurowego życia. Odradzamy jednak taktykę "po trupach do celu" - prędzej czy później obróci się przeciwko nim. W sierpniu Ryby powinny wreszcie solidnie zabrać się za poprawę kondycji fizycznej: siłownia, tenis, rower, spacery - wszystko jest lepsze niż bezczynne leżenie na kanapie z paczką chipsów.

  Znajdujące się w centrum zainteresowania Ryby będą chciały podtrzymać swoją popularność. Mogą w tym wydatnie pomóc nowe elektroniczne gadżety, jak choćby inteligentny pendrive lub telefon komórkowy z aparatem cyfrowym o rozdzielczości 6 megapikseli.

  Pierwszego dnia w pracy po powrocie z wakacji warto pochwalić się współpracownikom najnowszym odkryciem - pocztą dyskową. Dzięki temu przedsiębiorcze Ryby na pewno poprawią swoje notowania w firmie (bo jak wiemy, w życiu prywatnym nie wymagają one poprawy).

  W sierpniu dla Ryb

 • witryna - MPortalik

 • książka - "Przyjazne witryny WWW"

 • gra - Prince of Persia: Kindred Blades Trailer 2

 • porada - Kosz zawsze pod ręką

 • plik - ratDVD 0.7.1235.