Horrendalnie drogi pokrowiec dla Galaxy Z Flip pojawia się na stronie Samsunga

To jednak prawda. Samsung zamierza sprzedawać pokrowiec za ponad 500 zł.

Samsung wychodzi z założenia, że konsumenci, którzy chcą sprawić sobie składanego smartfona z elastycznym ekranem są bardzo majętni. W rzeczywistości to prawda, ale pracowników Samsunga chyba nieco poniosło.

Horrendalnie drogi pokrowiec dla Galaxy Z Flip pojawia się na stronie Samsunga

Źródło: pcworld.com

Najnowszy składany Samsung Galaxy Z Flip zostanie zaprezentowany razem z modelami z rodziny Galaxy S20 już w przyszłym tygodniu. Jakiś czas temu informowaliśmy już o wycieku oficjalnych akcesoriów do najnowszych flagowych urządzeń Samsunga. Wśród nich znajdował się pokrowiec typu Leather Cover dla Galaxy Z Flip. Wszystko wskazuje na to, że pokrowiec faktycznie zadebiutuje na rynku i sprzedawany będzie za ogromne pieniądze.

Etui Samsung Galaxy Z Flip Leather Back Cover pojawiło się na oficjalnej stronie wsparcia Samsunga w Rumunii. Uruchomiono tam pełną witrynę pomocy technicznej dla wyżej wymienionego pokrowca.

Horrendalnie drogi pokrowiec dla Galaxy Z Flip pojawia się na stronie Samsunga

Źródło: sammobile.com

Przypominamy, że Galaxy Z Flip - drugi składany smartfon z elastycznym ekranem od Samsunga ma być znacznie bardziej odporny na przeciwności losu. W szczególności Koreańczycy skupili się na poprawie wytrzymałości ekranu, który będzie chroniony za pomocą szkła Ultra Thin Glass. Samsung postanowił także obniżyć nieco cenę swojego innowacyjnego telefonu komórkowego. Z tego powodu Galaxy Z Flip posiada jeden duży ekran oraz malutki wyświetlacz do powiadomień. Zastosowano także starszy procesor Qualcomm Snapdragon 855, który zapewni odpowiednią wydajność, a jednocześnie pozwoli na obniżenie ceny urządzenia.

Finalnie Galaxy Z Flip pozycjonowany będzie nieco wyżej, niż Galaxy S20 Ultra, ale jednocześnie będzie zauważalnie tańszy, niż Galaxy Fold. Klienci, którzy zdecydują się wydać nawet 7000 zł na nowego smartfona będą musili dorzucić przy okazji kilkaset złotych na pokrowiec, który pozwoli zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami.

Galaxy Z Flip Leather Back Cover wykonany będzie z wysokiej jakości skóry w kolorze czarnym oraz białym. Cena to zaledwie 99,99 funtów brytyjskich. Oznacza to, że w Polsce etui zostanie wycenione na 599/699 zł.

Źródło: sammobile.com