Horror Shellshock 2: Blood Trails w planie wydawniczym Cenegi

Cenega poinformowała o włączeniu do swojego planu wydawniczego kontynuacji znanej serii gier akcji - Shellshock 2: Blood Trails - na komputery PC oraz konsole nowej generacji Xbox 360 i Playstation 3. Tytuł trafi na półki sklepowe już w 2009 roku.

Shellshock 2: Blood Trails to sequel słynnej gry akcji ShellShock: Nam '67 z 2004 roku (autorstwa Guerilla Games). Tytuł należeć będzie do popularnego ostatnio gatunku survival horror. Już teraz wiadomo, że autorzy traktują temat poważnie - gra przeznaczona będzie dla osób powyżej 18 roku życia. W Australii w ogóle zakazano sprzedaży produktu.

Historia koszmaru w Shellshock 2: Blood Trails rozpoczyna się od zniknięcia w nieprzyjaznej dżungli samolotu przewożącego tajną broń chemiczną o nazwie Whiteknight. Żołnierze jednostek specjalnych wysłanych na poszukiwania po kolei znikają bez śladu. Miesiąc później wraca tylko jeden z nich, w dodatku całkowicie obłąkany, pozbawiony człowieczeństwa i duszy. Najgorsze, że siła, która doprowadziła go do takiego stanu nadchodzi razem z nim zamieniając pozostałych przy życiu żołnierzy w zombie. Gracz z niewiadomych przyczyn jest odporny na działanie "zarazy". Wniosek? Czas wziąć się do roboty i uratować nie tylko siebie, ale prawdopodobnie i całą ludzkość.

Zainteresowanym prezentujemy trailer gry z YouTube: