'Horyzont w Ogniu' - wkrótce premiera

Firma Cenega Poland ma poinformowała, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi wyjątkowy pakiet dodatkowych misji do gry 'Blitzkrieg'. 'Horyzont w Ogniu' nie wymaga posiadania oryginalnej wersji gry.

Bllitzkrieg trwa! Dodatek do bestsellerowej gry strategicznej, zatytułowany 'Horyzont w Ogniu' pozwoli Ci stoczyć najbardziej dramatyczne bitwy drugiej wojny światowej. W osiemnastu misjach związanych z postacią generała Rommla będziesz mógł wziąć udział w walkach w Ardenach, pod Trypolisem, Tobrukiem, El Alamein, na Sycylii i oczywiście w Normandii.

W dodatku znajdzie się też osiem dodatkowych misji, z udziałem zupełnie nowego groźnego wroga - Japonii. Staw czoło 50 nowym jednostkami, takimi jak legendarny myśliwiec Zero, czy bombowce typu Blenheim. W pakiecie 'Horyzont w Ogniu' pojawią się również specjalne jednostki - amerykańscy marines czy niemieckie oddziały Afrika Korps. Ten pakiet to również poprawiona sztuczna inteligencja wroga - będzie on aktywnie szukał Twoich słabych punktów, oczyszczał pola minowe, czy rozsądnie dowodził flotami powietrznymi.

W specjalnej promocji sklepu Cenega Poland można już zamówić 'Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu', w cenie o 10 PLN niższej, z darmową przesyłką oraz wersją OEM (bez pudełka i drukowanej instrukcji) bestsellerowej strategii Sudden Strike II - gratis. W wersji pudełkowej gra kosztuje 89,90 zł.

Więcej informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1003

Strona oficjalna:

http://www.cdv-blitzkrieg.de/english/burninghorizon/