Huawei MateBook 13 teraz w zestawie z tabletem Huawei MediaPad T38” LTE

Huawei kusi kolejną, atrakcyjną promocją. Każdy, kto kupi laptop Huawei MateBook 13 (w dowolnej konfiguracji) otrzyma dodatkowo w zestawie tablet Huawei MediaPad T3 8” LTE. Oferta obowiązuje od 1 lipca do 28 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Oferta będzie dostępna w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, morele.net, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom, w sieci Play oraz w oficjalnym sklepie Huawei w warszawskiej Arkadii. Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej Huawei i u poszczególnych partnerów akcji. Wakacyjna oferta Huawei skierowana jest do osób, które szukają dobrze wykonanego, wytrzymałego laptopa w przystępnej cenie. Lekki i mobilny Huawei MateBook 13 wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel Core ósmej generacji, który zapewnia wydajną pracę przy jednocześnie niskim poborze energii. Odporny na wstrząsy dysk SSD oraz 8 GB RAM pamięci umożliwiają szybką i płynną pracę, a ekran FullView z bocznymi ramkami mierzącymi zaledwie 4,4 mm i smukła konstrukcja podnoszą komfort użytkowania.

Huawei MateBook 13 teraz w zestawie z tabletem Huawei MediaPad T38” LTE

Huawei MediaPad T3 8” LTE to mobilne centrum rozrywki, które sprawdzi się zarówno w podróży, jak i w domu czy biurze. Urządzenie pracuje na systemie Android, a szybkość działania zapewnia mu procesor Snapdragon. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest moduł łączności LTE, który umożliwia dostęp do szybkiego Internetu nawet poza domem.Wytrzymała bateria o pojemności 4800 mAh oraz kompaktowa wielkość zapewniają komfort użytkowania, szczególnie podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, korzystania z aplikacji i grania w gry.

Zobacz również:

  • Odświeżone laptopy Huawei MateBook 14 i MateBook 13 już dostępne
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [28.07.2021]
  • Recenzja: Huawei Matebook 13