Huawei P50 Pro+ to marzenie dla fanów fotografii. Całe plecki w aparatach

Do sieci wyciekły dokładne rendery najdroższego modelu z rodziny Huawei P50. Smartfon zaoferuje ogromną obudowę obiektywów. Czy jej rozmiar przełoży się na jakość fotografii?

Nie od dziś wiemy, że Huawei przygotowuje się do wprowadzenia na rynek flagowych modeli z rodziny P50. Smartfony zaoferują świetne aparaty stworzone we współpracy z firmą Lecia.

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+

Do sieci trafiły właśnie rendery najdroższego modelu Huawei P50 Pro+. Widać na nich podwójną obudowę obiektywów z pięcioma aparatami oraz dodatkowym obiektywem peryskopowym. Wszystkie moduły zostały umieszczone w dwóch okręgach znajdujących się pod jedną taflą szkła. Niestety cały moduł znacząco wystaje poza obrys obudowy.

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+ posiada również niemalże bezramkowy ekran z wbudowaną kamerką do selfie. Panel dosyć mocno zachodzi na boki. Rozwiązanie to znamy już z wcześniejszych modeli. Podobny wyświetlacz znajdziemy między innymi w Mate 40 Pro.

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+ nie posiada złącza słuchawkowego Jack. Smartfon wykonano z dwóch tafli szkła połączonych ze sobą aluminiową ramką.

Premiera miała odbyć się jeszcze w marcu. Najnowsze informacje sugerują, że została przesunięta do maja 2021 roku.

Źródło: gsmarena.com