Huawei P50 na oficjalnych renderach. Wygląda zjawiskowo!

Premiera Huawei P50 odwleka się w czasie, ale najnowsze przecieki utwierdzają w przekonaniu, że warto na nią czekać.

Smartfony z rodziny Huawei P50 miały zostać zaprezentowane już kilka tygodni temu. Niestety producent zdecydował się przełożyć premierę i obecnie nie znamy oficjalnej daty prezentacji. Zamiast niej do sieci trafiły oficjalne rendery prasowe nadchodzących smartfonów. Widać na nich tylną część obudowy oraz nową wyspę z aparatami. Jak prezentuje się Huawei P50?

Huawei P50

Huawei P50

Na renderach widać Huawei P50 w kolorze złotym. Smartfon posiada odmienny design do aktualnych modeli z rodziny P40. Na fotografiach widać, że mowa o najdroższym, flagowym urządzeniu producenta. Smartfon wygląda bardzo elegancko. Został wykonany z aluminium lub metalu oraz dwóch tafli szkła. Tylny panel jest lekko zaokrąglony, dzięki czemu urządzenie lepiej leżeć będzie w dłoni.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [26.07.2021]
  • Huawei P50 Pro na nowym wideo!
  • Huawei patentuje smartfon z kamerą selfie pod wyświetlaczem

Huawei P50 z pewnością prezentuje się niezwykle ciekawie. Wszystko ze względu na charakterystyczną wyspę z aparatami. Wyspa z aparatami składa się z dwóch okrągłych szkieł, w których umieszczono matryce, Całość uzupełnia dioda doświetlająca flash.

Huawei P50

Huawei P50

W górnym szkle zamontowano główne aparaty - szerokokątny, ultraszerokokątny oraz dodatkową matrycę pomocniczą. W dolnym znalazło się miejsce dla aparatu peryskopowego oraz dodatkowej diody doświetlającej.

Rendery prezentują również przyciski do regulacji głośności oraz włącznik umieszczone na prawej krawędzi ramki. Klasycznie już przycisk zasilający otrzymał charakterystyczny akcent stylistyczny w kolorze czerwonym.

Na górnej części ramki widać mikrofony, głośnik oraz port podczerwieni.

Tak, jak już wspominaliśmy, nadal nie znamy daty premiery Huawei P50. Mamy nadzieję, że nowe flagowce z Chin zadebiutują w najbliższych tygodniach. Na pokładzie powinien znaleźć się system operacyjny Harmony OS.

Sprawdź nadchodzące premiery nowych smartfonów.

Źródło: huaweicentral.com