Huawei P50 pozuje do zdjęć. Jak wygląda flagowiec z Harmony OS?

Huawei w dalszym ciągu nie zdecydował się na prezentację flagowych smartfonów. Modele z rodziny P50 powinny zadebiutować w tym miesiącu. Podczas oczekiwania na premierę możemy zapoznać się z kolejnymi zdjęciami, które pokazują jak wyglądać będzie topowy smartfon z Harmony OS.

Huawei przygotowuje się do prezentacji flagowych urządzeń z rodziny P50 oraz wdrożenia szeroko zakrojonej aktualizacji do Harmony OS. Przewiduje się, że Huawei P50 zadebiutuje w drugiej połowie kwietnia. Na szczęście nie musimy czekać, aby dowiedzieć się jak wyglądać będzie nowy smartfon.

Huawei P50
Źródło: Huawei Central

Huawei P50

Źródło: Huawei Central

Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które pokazują jak wygląda nadchodzący flagowiec chińskiego producenta.

W Internecie można znaleźć zdjęcia jednego z prototypów Huawei P50. Spodziewamy się, że finalna wersja może wyglądać odrobine inaczej, ale ewentualne zmiany będą miały charakter kosmetyczny.

Z przodu urządzenia znajdziemy duży wyświetlacz zagięty na dłuższe krawędzie. Na górze umieszczono dwie kamerki przednie. Huawei P50 z tej perspektywy wygląda niemalże identycznie jak nieco starszy Mate 40 Pro. Z wyświetlaczem OLED zintegrowano czytnik linii papilarnych.

Front Huawei P50
Źródło: Huawei Central

Front Huawei P50

Źródło: Huawei Central

Tył wygląda już nieco inaczej. Huawei zdecydował się na okrągłą obudowę obiektywów, która została przesunięta do lewej krawędzi obudowy. Wokół nie znajdziemy odblaskowy pierścień.

Plecki Huawei P50
Źródło: Huawei Central

Plecki Huawei P50

Źródło: Huawei Central

Huawei P50 otrzyma cztery aparaty oraz diodę oświetlającą LED. Nie zabraknie również loga niemieckiej firmy Leica, która pomagała opracować aparat nadchodzącego flagowca.

Smartfon powinien zadebiutować w kwietniu 2021 roku, ale w sieci pojawiają się doniesienia, że premiera została odroczona do maja. Huawei nie rozesłał jeszcze zaproszeń na konferencje prasową.

Zobacz jakie smartfony zadebiutują na rynku w 2021 roku.

Źródło: huaweicentral.com