Huawei Watch 3 z eSIM. Tak wygląda pierwszy zegarek z Harmony OS

Nowy system operacyjny Harmony OS trafi nie tylko na smartfony. Huawei szykuje nowy zegarek, który dodatkowo otrzyma zintegrowany model z eSIM i kilka ciekawych funkcji.

Huawei przygotowuje się do komercyjnego wdrożenia systemu operacyjnego Harmony OS. Pierwsze smartfony z autorskim oprogramowaniem zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu. Co ciekawe na konferencji zobaczymy również zegarek z Harmony OS.

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro

Nowy system operacyjny został już dostosowany do urządzeń ubieranych.

Wpis z portalu Weibo sugeruje, że wkrótce na rynku pojawi się zegarek Huawei Watch 3 z Harmony OS. Co ważne nowy model otrzyma wbudowany modem sieci komórkowej ze zintegrowaną kartą eSIM. Rozwiązanie to nie jest obsługiwane na zegarkach korzystających z poprzedniego oprogramowania Lite OS.

Zobacz również:

  • Promocja Huawei - świetny bonus do nowego smartfona
Interfejs HarmonyOS na zegarku
Źródło: huaweicentral.com

Interfejs HarmonyOS na zegarku

Źródło: huaweicentral.com

Dodatkowo zegarek otrzyma wsparcie dla obsługi systemu smart home rozwijanego przez Huawei.

Watch 3 zaoferuje wszystkie funkcje znane z poprzednich modeli. Dodatkowo zegarek wspierany będzie przez algorytmy korzystające ze sztucznej inteligencji.

Nadchodzący zegarek wyglądać będzie podobnie do modelu GT 2 Pro. Na pokładzie znajdzie się miejsce dla okrągłego ekranu AMOLED z Always-on-Display.

W chwili obecnej nie znamy ceny oraz dokładnej daty premiery nowego zegarka. Z pewnością odbędzie się ona w niedalekiej przyszłości.

Źródło: huaweicentral.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: