Huawei - propozycje dla osób poszukujących prezentu świątecznego

W ofercie można znaleźć laptopy, tablety, monitory, smartwatche, opaski sportowe oraz bezprzewodowe słuchawki.

Foto: Huawei

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Huawei ruszył z promocjami, które dostępne są zarówno w jego sklepie, jak i sieciach partnerskich - Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet. Wszystkie propozycje dostępne są w specjalnych, atrakcyjnych cenach lub zestawach. Jedną z nich są słuchawki FreeBuds Lipstick. Ich rekomendowana cena to 999 złotych, a każda osoba, która je wybierze, otrzyma dodatkowo voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

A co poza tym z okazji świąt? W ofercie znalazł się między innymi flagowy Huawei MateBook X Pro 2021 w zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27” i bezprzewodową myszką Huawei lub tabletem Huawei MatePad 11 i bezprzewodową myszką Huawei, znajdziemy także Huawei MateBook 13 za 2999 zł, Huawei MateBook D 15, Huawei MateBook D 14 oraz najnowszy HuaweiMateBook 14s w zestawie

Zobacz również:

z monitorem Huawei MateView GT 27” oraz bezprzewodową myszką. Jest to także dobra okazja, aby nabyć monitor Huawei MateView GT 34" w cenie 2199 zł (z soundbarem) lub 1999 zł (bez soundbaru). Na liście jest także tablet HuaweiMatePad11 w zestawie z magnetyczną klawiaturą oraz rysikiem M-Pencil 2.

Huawei - propozycje dla osób poszukujących prezentu świątecznego

Foto: Huawei

Nie mogło zabraknąć również smartwatchy - Huawei Watch GT 2 (46 mm) dostępny jest za 599 zł, a jego wersja 42 mm w kolorze złamanej bieli za 699 zł. Wszystkie propozycje znajdziesz na tej stronie. Oferta świąteczna potrwa do 2 stycznia 2022 roku.

Źródło: Huawei