Huawei x Gentle Monster Eyewear II - inteligentne okulary już dostępne

Huawei wprowadził do sprzedaży inteligentne okulary, którymi chwalono się podczas premiery Mate'a 40 Pro. Co potrafią i ile kosztują?

Huawei co jakiś czas zabiera się za produkcję dosyć niespodziewanych produktów. Z pewnością zaliczają się do nich najnowsze inteligentne okulary powstałe we współpracy z firmą Gentle Monster.

Okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Czym nowe okulary różnią się od konkurencyjnych, analogowych modeli? Przede wszystkim Huawei x Gentle Monster Eyewear II łączą się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth i pozwalają na odtwarzanie muzyki oraz przeprowadzanie rozmów głosowych. Dodatkowo na powierzchni zauszników znajdują się panele dotykowe, które umożliwiają sterowanie za pośrednictwem gestów.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II to druga generacja inteligentnych okularów. Pierwszy model, który pojawił się na rynku w 2019 roku nie był sprzedawany w naszym kraju. Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy producent dopracował konstrukcję i zastosował w niej tytanowe zawiasy, które spowodowały obniżenie masy własnej słuchawek. Zwiększono także kąt zakrzywienia zauszników, dzięki czemu Huawei x Gentle Monster Eyewear II mają być znacznie bardziej przyjemniejsze w użytkowaniu.

Wnętrze zauszników

Wnętrze zauszników

Okulary wyposażono w głośniki stereo z ultracienką membraną, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Huawei x Gentle Monster Eyewear II wyposażono w technologię automatycznego zmniejszania głośności w zależności od hałasu panującego w bezpośredniej okolicy użytkownika.

Dodatkowo nowy model słuchawek wydziela mniej hałasu do otoczenia. Oznacza to, że osoby przebywające w pobliżu nie będą w stanie podsłuchać rozmowy.

Okulary automatycznie przerywają odtwarzanie muzyki po zdjęciu z głowy. Huawei x Gentle Monster Eyewear II wyposażono w baterie, która pozwala na 5 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki.

Od 20 do 30 listopada 2020 roku inteligentne okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II kupimy w promocyjnej cenie 999 zł. Regularna sugerowana cena detaliczna to 1399 zł.