Huczne premiery w Empikach

Dziś w sklepach Empik odbywają się dwie duże akcje promocyjne związane z debiutem gier „Modi i Nana Sprytne Smyki” oraz Harry Potter i Komnata Tajemnic”.

Promocja związana z premierą najnowszej gry opartej na przygodach Harrego Pottera (opisanych w drugiej części przygód małoletniego czarodzieja) rozpoczęła się dzisiaj po północy i już dobiegła końca. Na wszystkich potteromaniaków czekało wiele niespodzianek, o których pisaliśmy we wcześniejszychdonosach. (O szczegółach promocji możecie przeczytać pod tym adresem:http://www.cyberjoy.com.pl/news/news.asp?id=47972).

Przypomnę tylko, że Harry Potter i Komnata Tajemnic został wydany w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Cenega i jest już dostępny w sklepach za 139,90 zł.

Premiera Modi i Nana Sprytne Smyki, najnowszej gry przygodowej firmy LEM celebrowana jest nie mniej hucznie od debiutu Harrego a akcja promocyjna będzie trwać cały bieżący weekend i kilka kolejnych (szczegóły pod adresem:http://www.cyberjoy.com.pl/news/news.asp?id=47928).

Gra przeznaczona jest dla najmłodszych i opowiada o przygodach dwójki małych skandynawskich dzieci, które muszą się zmierzyć ze złym i okrutnym Lokim, pragnącym zawładnąć całą północą. Gra została wyprodukowana przez rzeszowskich programistów ze studia ReSync i kosztuje 49 zł. Więcej o grze możecie przeczytać w październikowych donosach.