'Hugo: Tropikalna Wyspa 4' - wkrótce w sklepach

Firma Cenega Poland poinformowała, że już wkrótce do rąk najmłodszych graczy trafi kolejna część przygód, znanego m.in. z serialu telewizyjnego, trola Hugo pt. 'Hugo: Tropikalna Wyspa 4'.

W czwartej odsłonie przygód trola Hugo i mieszkańców Tropikalnej Wyspy, gracze będą mieli za zadanie uratować planowane przez zwierzęta przyjęcie, które mimo zakrojonych na szeroką skalę przygotowań może nie dojść do skutku. Na dzień przed wyznaczaną datą zabawy, pojawiły się bowiem różnorodne problemy - leniwce, które miały zebrać owoce na sałatkę (a do tego nałapać ryb!) zawaliły sprawę, a co gorsza rozchorował się również dyrygent orkiestry. Teraz, jedynie Hugo może doprowadzić przedsięwzięcie do końca.

Czwarta odsłona gry 'Hugo: Tropikalna Wyspa' zawierać będzie pięć gier z Hugo i jego przyjaciółmi w rolach głównych, z których dwie - 'Tajemnice Oceanu' i 'Magiczne Ręce' - są dobrze znane fanom trola z telewizji.

Gra 'Hugo: Tropikalna Wyspa 4' zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a dostępna będzie w sklepach od 16 listopada w cenie 79,90 złotych.

Więcej informacji o grze


Zobacz również