Hulajnoga elektryczna - prezent na Komunię 2019

Wybór prezentu komunijnego w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Z problemem tym muszą zmierzyć się rodzice chrzestni, wujkowie, ciocie, dziadkowie – dylemat, jaki prezent kupić ośmiolatkowi, nie ominie nikogo. Lepiej o wyborze idealnego upominku pomyśleć wcześniej – pamiętaj, zostawianie wyboru prezentu komunijnego na ostatnią chwilę nie jest dobrym rozwiązaniem.

Czasy się zmieniają i warto zadać sobie pytanie, czy prezentem chcemy uszczęśliwić dziecko, czy jego rodzica. Najlepiej wybrać upominek praktyczny, oryginalny, na widok którego pojawi się szczery uśmiech na twarzy dziecka. Obecne pokolenie ośmiolatków żyje w świecie nowych technologii, czy nam się to podoba, czy nie. Klasyczny zegarek, medalik czy łańcuszek możemy uznać za ponadczasowy prezent komunijny, ale czy te propozycje szczerze uszczęśliwią obdarowanego? Już od kilku lat prym wśród upominków komunijnych wiodą sprzęty elektroniczne oraz pojazdy elektryczne. Jednym z popularniejszych prezentów jest smartfon, tablet czy konsola. Jednak w czasach, gdy coraz więcej dzieci ma problem z nadmiernym spędzaniem czasu w wirtualnej rzeczywistości, może warto zdecydować się na podarunek, który połączy współczesne rozwiązania technologiczne z wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Odpowiedzią na ten problem mogą być pojazdy elektryczne, które są prezentem praktycznym, ekologicznym i motywują dziecko do spędzenia czasu na dworze. Najnowszym trendem i prawdziwym hitem są hulajnogi elektryczne. Żeby dokonać odpowiedniego wyboru, warto zastanowić się, czy hulajnoga ma być rozwiązaniem wyłącznie na jeden sezon, czy też długoletnim towarzyszem podróży naszego ośmiolatka. Propozycją hulajnogi na długie lata użytkowania jest Ninebot by Segway ES1 lub ES2. Tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać – Segway zrewolucjonizował współczesne podejście do transportu. Jego przyjazne dla środowiska samobalansujące pojazdy dostępne są na rynku od wielu lat. Jeżeli więc nie poruszasz się płynnie w świecie pojazdów elektrycznych, a chcesz postawić na markę produkującą solidne, wytrzymałe i świetne jakościowo pojazdy – hulajnoga Segway ES1 lub ES2 będzie najlepszym rozwiązaniem.

Zobacz również:

Hulajnoga elektryczna - prezent na Komunię 2019

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway Kickscooter ES1

Seria KickScooter przeznaczona jest dla osób, które szukają funkcjonalnego, wydajnego i wygodnego sposobu przemieszczania się. Niewielka waga obu modeli sprawia, że mogą być bezproblemowo przenoszone – model ES1 waży zaledwie 11,3 kg, a model ES2 - 12,5 kg. Zasięg tej hulajnogi to 25 km, a dzięki zamontowaniu dodatkowej baterii może on zostać rozszerzony aż do 45 km. Maksymalna prędkość dla modelu ES1 to 20 km/h, a dla jego nowszej wersji 25 km/h. Dzięki dodatkowej baterii oba modele zwiększą prędkość maksymalną o 5 km/h każdy.

Marka Segway-Ninebot duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Amortyzator przedniego koła (ES1 i ES2), tylnego koła (ES2) oraz dwie duże opony zapewniają wysoki komfort jazdy, a hamulec mechaniczny i elektryczny zapewniają bezpieczną odległość hamowania. Kierowca może również skorzystać z wygodnej opcji tempomatu oraz kontroli prędkości. Dzięki jednoprzyciskowemu systemowi hulajnogę można w bardzo prosty sposób złożyć i przewozić komunikacją miejską lub w bagażniku samochodu.

Dzięki aplikacji Segway-Ninebot hulajnoga połączona jest z urządzeniem mobilnym. Aplikacja umożliwia kompleksową kontrolę nad pojazdem, m.in. włączenie funkcji antykradzieżowej, śledzenie informacji o stanie naładowania baterii, aktualnej prędkości, zarządzanie ustawieniami tempomatu i prędkości. Aplikacja daje dostęp do instrukcji obsługi, a użytkownik ma również możliwość personalizacji koloru oświetlenia pojazdu.