Hulajnogi elektryczne MOTUS w Biedronce? Tego jeszcze nie było

Sieć sklepów na dobre weszła do świata e-commerce. Nie dziwi nas więc to, że Biedronka Home staje się platformą, na której znajdziemy coraz bardziej wyszukane sprzęty i to od dość lubianych producentów. Tym razem pora na wprowadzenie elektryków MOTUS...

fot. PCWorld

Kilka tygodni temu nadeszła wyczekiwana wiosna, a wraz z nią nowe możliwości na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie sposób nie wspomnieć o... hulajnogach elektrycznych, które po kilku zimnych miesiącach, ponownie wchodzą na salony. Swoista forma rozrywki, a równocześnie alternatywa dla samochodu, komunikacji miejskiej i codziennych dojazdów. Biedronka Home ma w tym zakresie do zaoferowania sporo nowości!

Hulajnogi elektryczne MOTUS w Biedronce

Rynek hulajnóg elektrycznych stale się rozwija, jednak niewiele osób wie, że jest tu również wielu polskich reprezentantów. Mowa tu m.in. o marce MOTUS, która od 2016 roku udoskonala swoje modele. Warto wspomnieć, że obecnie jest pod przysłowiową kuratelą Barel Poland Sp. z o. o. (spółka jest również m.in. właścicielem Kiano oraz dystrybutorem Land Rover czy Ferrari). Bogate doświadczenie oraz wypracowywane rozwiązania pozwalają na nieustanny rozwój, czego efektem jest zwiększająca się liczba modeli MOTUS. Kilka z nich trafiło do najnowszej oferty sklepu internetowego Biedronka Home!

Zobacz również:

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite 2022

MOTUS SCOOTY 10 LITE 2022

Oto najbardziej budżetowy model, który jest równocześnie najlżejszą hulajnogą w ofercie (12,5 kg). Umożliwia poruszanie się z wykorzystaniem 3 trybów jazdy, a mianowicie - Eco, Drive i Sport. Maksymalna prędkość wynosi 20 km/h, a maksymalny dystans, jaki uda się nam pokonać na jednym cyklu ładowania wynosi około 30 kilometrów. Wewnątrz zastosowano akumulator o pojemności 7,8 Ah, system odzyskiwania energii KERS, a także hamulec tarczowy w tylnym kole.

Cena: 1999 zł

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 2022

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 2022

Powyższy model jest droższą alternatywą dla poprzednika, jednak o znacznie lepszych parametrach. Na wstępie warto wspomnieć o znacznie pojemniejszym akumulatorze (15 Ah). Pozwala to na podróżowanie na dystanse sięgające około 60 kilometrów, przy wykorzystaniu 3-stopniowego trybu jazdy (maksymalna prędkość na poziomie 20 km/h). Większe bezpieczeństwo zapewniają dwa rodzaje hamulców oraz dodatkowe oświetlenie (przednie, pulsacyjne). Producent zastosował w modelu szeroki deck.

Cena: 2799 zł

Hulajnoga elektryczna MOTUS PRO 8.5 Lite

Hulajnoga elektryczna MOTUS PRO 8.5 Lite

Jeśli masz do dyspozycji nieco większą kwotę, warto przyjrzeć się PRO 8.5 Lite. Hulajnoga elektryczna pokona nieco mniejszy dystans niż poprzednik (35 kilometrów), jednak poruszanie się na wymagających terenach jest znacznie łatwiejsze. Wszystko to dzięki podwójnym amortyzatorom, które w połączeniu z pełnym oświetleniem (2 światła z przodu, 3 z tyłu), może być naprawdę bezpiecznym środkiem transportu. Model jest przeznaczony dla osób o maksymalnej masie do 120 kg, tak więc mogą podróżować nią bez ograniczeń.

Cena: 3299 zł

Może zainteresować Cię również...

Hulajnoga elektryczna Razor C25

Hulajnoga elektryczna Razor C25

W internetowym sklepie pojawił się również model od Razor (marki, która popularność na polskim rynku zdobywa już od 2011 roku). Producent wyposażył jednoślad w opony pneumatyczne o wielkości 8,5 oraz 12,5 cala. Umożliwia jazdę w dwóch trybach, a maksymalna prędkość wynosi 20 km/h. Wewnątrz znajduje się akumulator o pojemności 7,65 Ah (pokona około 25 kilometrów na jednym naładowaniu). Hulajnoga jest składana, tak więc to dobre rozwiązanie dla osób, które mają ograniczone możliwości względem przechowywania.

Cena: 3499 zł

Użyj kodu BONUS1500 i zapłać 1999 zł

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną MOTUS w Biedronce?

Wielu z nas zyskało dość duże zaufanie wobec Biedronki, czego skutkiem jest tak szybka popularność internetowego sklepu. Nie należy jednak ukrywać, że cena jest dość znaczącym aspektem przy wyborze. Kwoty, jakie należy zostawić u konkurencji nierzadko bywają niższe, niż w przypadku oferty Biedronka Home. Niemniej, myślę że sieć sklepów niejednokrotnie po wprowadzeniu nowych produktów zaskakiwała nas dość wysokimi rabatami, więc i tak może być również w tym przypadku. Aktualnie możemy liczyć na symboliczny rabat na kwotę 25 zł, przy zakupach powyżej 200 zł. Akcja potrwa aż do 22 kwietnia. Sklep oferuje darmową dostawę, a niezależnie od wyboru modelu - mamy aż 2 lata gwarancji na sprzęt. Jeśli jednak interesują Cię znacznie tańsze propozycje, warto wziąć pod uwagę KUGOO S1 lub Denver SEL-65230.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Biedronka oferuje coś specjalnego dla fanów elektrycznej mobilności. W zeszłym roku w ofercie pojawił się m.in. rower elektryczny polskiej marki JOBOBIKE, a kilka tygodni temu, model hulajnogi od 4SWISS. Więcej przeczytasz o niej w naszym wpisie: Hulajnoga elektryczna w ofercie Biedronki. Czy to sprzęt warty uwagi?

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poruszać się elektrykiem, sprawdź również: Jak legalnie poruszać się hulajnogą elektryczną - przepisy, wymagania sprzętowe.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: