Humble Bundle od 2K Games, czyli świetne gry za małe pieniądze

Pojawiło się kolejne Humble Bundle. W najnowszej edycji tej akcji sprzedaży gier, gdzie część środków przekazana zostanie na cele charytatywne, swoje produkcje udostępniło studio 2K Games. Gracze za niewielkie pieniądze mogą kupić kilka naprawdę świetnych tytułów.

Humble Bundle to akcja polegająca na sprzedawaniu paczki gier komputerowych, w których to gracze decydują, ile chcą zapłacić za dany zestaw. Może być to wyłącznie jeden dolar, ale twórcy zachęcają do wydania większej sumy. W zamian za wyższą wpłatę, która przekroczy średnią wpłat dokonanych przez innych użytkowników, paczka gier powiększa się o kolejne pozycje.

W podstawowej wersji Humble Bundle z grami 2K Games, którą otrzyma każdy wpłacający dolara lub więcej, znalazły się takie tytuły jak pierwsza część serii Bioshock, The Darkness II oraz The Bureau: XCOM Declassified. Gry dostępne są w formie kluczy aktywujących dany tytuł na platformie Steam, a Bioshock dodatkowo oferowany jest jako wersja bez zabezpieczeń DRM.

Gracze, którzy zdecydują się zapłacić za paczkę gier nieco więcej (czyli ponad równowartość 7,5 dolara) dostaną kolejne gry: drugą część Bioshocka, Mafia II oraz Spec Ops: The Line. Co istotne, lista nie jest zamknięta, a tradycyjnie za kilka dni do gier ma dołączyć kolejny tytuły. Każdy gracz, który kupi paczkę wcześniej, dostanie do nich dostęp po ogłoszeniu, jakie to będą gry.

W Humble Bundle od 2K Games przygotowano jeszcze jedną paczkę, jeszcze droższą, ale z pewnością ona też zaciekawi wielu graczy. Za równowartość 20 dolarów gracze otrzymają wszystkie wymienione wyżej gry oraz najnowszą odsłonę Bioshocka o podtytule Infitinity oraz XCOM: Enemy Unknown.