Humble Bundle znów zaskakuje świetnymi grami za bezcen

W ramach akcji Humble Bundle za niewielką kwotę gracze mogą teraz zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze świetne gry od WB Games. Wśród zaoferowanych sześciu tytułów znalazły się między innymi po dwie odsłony tytułów z serii Batman oraz F.E.A.R.

W najnowszej odsłonie akcji Humble Bundle gracze otrzymali możliwość zakupu naprawdę niezłych gier. Jak na razie na chętnych czeka sześć gier. Cztery z nich, czyli Batman: Arkham Asylum (w edycji Game of the Year), Lord of the Rings: War in the North oraz druga i trzecia część serii gier FPP o nazwie F.E.A.R. dostępne są w podstawowej ofercie, czyli można zakupić je za symbolicznego dolara.

Jeśli kupujący zdecyduje się wydać więcej, niż wynosi średnia z wpłat dokonanych przez innych użytkowników, to otrzyma dodatkowo dwie gry. Jedną z nich jest kolejna gra opowiadająca o przygodach człowieka-nietoperza o nazwie Batman: Arkham City (także w wydaniu GOTY) oraz do tego Scribblenauts Unlimited. Na chwilę obecną średnia cena za gry wynosi dokładnie 4,63 dolara. Do tej pory sprzedało się już ponad 360 tysięcy paczek z grami, a cała akcja potrwa dwa tygodnie. Warto się jednak spieszyć, ponieważ średnia cena którą trzeba zapłacić, aby uzyskać dostęp do wszystkich sześciu gier, może wzrosnąć.

Humble Bundle znów zaskakuje świetnymi grami za bezcen

Humble Bundle

Akcja Humble Bundle na samym początku oferowała gry z gatunku Indie. Wybierane tytuły cechowała multiplatformowość oraz brak zabezpieczeń DRM. Formuła akcji pozostała taka sama, a gracze nadal sami wybierają ile chcą zapłacić za zaoferowane gry, ale w ofercie coraz częściej pojawiają się tytuły, które następnie należy aktywować na Steamie lub Origin. W przypadku obecnej akcji wszystkie gry dostępne są wyłącznie na Steamie.

Warte odnotowania jest też to, że akcja Humble Bundle wspiera też cele charytatywne, tym razem We Can Be Heroes. Użytkownik płacąc za gry sam decyduje, jaki procent z wpłaconej przez niego kwoty zostanie przekazany twórcom gier, jaki organizatorom Humble Bundle, a jaki dla organizacji charytatywnej.