Humble Indie Bundle 9, czyli gry niezależne za które zapłacisz ile chcesz

Humble Bundle znów wraca do korzeni i po raz dziewiąty organizatorzy akcji oferują gry z gatunku Indie. Zasady Humble Indie Bundle są takie jak zawsze, ale twórcy oferują w jej ramach kolejne i warte uwagi gry.

W ramach kolejnej akcji Humble Bundle dotyczącej gier Indie użytkownicy mogą zakupić paczkę sześciu niezależnych gier. W tym przypadku każda z gier jest multiplatformowa i nie posiada zabezpieczeń DRM, więc użytkownicy nie są zmuszeni do korzystania z platform Steam i Origin jak to czasem w przypadku Humble Bundle ma miejsce. Gry działają na platformach Windows, Mac i Linuks, a aktywacja produktu Steam jest opcjonalna i możliwa, jeśli użytkownik zdecyduje się zapłacić za paczkę dolara lub więcej.

Wśród sprzedawanych tytułów w podstawowej edycji znalazły się Trine 2: Complete Story, Mark of the Ninja, Eets Munchies i Brutal Legend. Użytkownicy, którzy zdecydują się zapłacić za gry więcej niż wynosi aktualnie średnia kwota wpłat dokonana przez innych użytkowników (na tę chwilę jest to 4,59 dolara) dostaną dodatkowo takie tytuły jak FTL: Faster Than Light oraz FEZ. Oprócz gier paczka zawiera też ścieżki dźwiękowe, które udostępnione są w formatach FLAC i MP3.Cena gier w paczce kupionych poza Humble Bundle to 120 dolarów, ale jak zwykle to kupujący wybiera kwotę jaką chce zapłacić za paczkę. Do niego należy też decyzja, jaki procent z jego wpłaty zostanie przekazany twórcom akcji, twórcom gier, a jaki zostanie przekazany na cele charytatywne, w tym Electronic Frontier Foundation, Child’s Play Charity i Watsi. Do tej pory Humble Bundle zebrało już 23,5 miliona dolarów.

Akcję można znaleźć na stronie internetowej Humble Bundle, a trwać będzie standardowe dwa tygodnie. W trakcie trwania akcji zostaną dodane do niej jeszcze inne tytuły, które do tej pory nie zostały ogłoszone, a wszystkie osoby które zakupią paczkę za cenę powyżej średniej dostaną do nich dostęp automatycznie.


Zobacz również