Humble Mobile Bundle 2, czyli płać ile chcesz za gry na Androida

Akcja Humble Bundle doczekała się kolejnej edycji. Po raz drugi w historii Humble Bundle dotyczy wyłącznie aplikacji mobilnych, a konkretnie gier na system Android. Wśród dostępnych tytułów pojawił się wywodzący się z komputerów hit sprzed lat w postaci Carmageddon, ale pozostałe pozycje są również ciekawe.

Humble Mobile Bundle 2 wczoraj wystartowało i z pewnością zainteresuje posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem. W ramach akcji oferowane jest kilka naprawdę ciekawych tytułów. W podstawowej edycji znajdują się takie gry na Androida jak Punch Quest, Bloons TD 5, Time Surfer i Star Command. Dwie ostatnie z wymienionych gier to nowości, które dopiero debiutują na systemie Android, właśnie za sprawą Humble Bundle.

Jak zwykle w przypadku Humble Bundle to klient decyduje ile jest gotów zapłacić za proponowaną paczkę gier. Może być to nawet zaledwie jeden dolar. Jeśli ktoś jednak chciałby wspomóc akcję i zaproponować wyższą kwotę, to otrzyma dodatkowe bonusy. Wpłacenie za Humble Mobile Bundle 2 wyższej kwoty niż średnia wpłat dokonanych przez wszystkich kupujących daje dostęp do dodatkowych tytułów. Będą to dwie dodatkowe gry. Jednym z tytułów jest wspomniany na wstępie mobilny Carmageddon, drugim natomiast Ravensword: Shadowlands.

Humble Mobile Bundle 2, czyli płać ile chcesz za gry na Androida

Humble Mobile Bundle 2

Tak jak w innych seriach Humble Bundle użytkownik decyduje nie tylko o cenie za paczkę cyfrowych treści, ale także o tym, ile procent z wpłaconej przez niego kwoty zostanie przekazane twórcom, ile organizatorom akcji, a ile zostanie przekazane na wybrane cele charytatywne: Electronic Frontier Foundation oraz Child’s Play Charity.

Zobacz również:

  • Android 12 specjalnie dla graczy. Globalny tryb Gaming Mode w drodze

Na chwilę obecną średnia cena za nową paczkę Humble Mobile Bundle 2 wynosi 4,52 dolara. Obecna edycja jak zwykle potrwa dwa tygodnie, ale średnia cena może przez ten czas wzrosnąć.