Hunt: Showdown - wyjątkowy battle royale z datą premiery na PlayStation 4

Studio Crytek ujawniło, że już w lutym posiadacze PlayStation 4 będą mogli spróbować swoich sił w Hunt: Showdown.

Studio Crytek, znane głównie z serii Crysis, od wielu miesięcy dopieszcza swoją sieciową produkcję - Hunt: Showdown. Ten wyjątkowo ciekawy battle royale łączący w sobie elementy zarówno PvP, jak i PvE, zdążył już zadebiutować na PC-tach i konsoli Xbox One. Po miesiącach oczekiwania, twórcy gry zapowiedzieli, że również posiadacze PlayStation 4 będą mogli już niebawem spróbować swoich sił w Hunt: Showdown.

Produkcja trafi do cyfrowego sklepu PlayStation dokładnie 18 lutego i będzie od razu zawierać wszystkie wydane wcześniej dodatki i ulepszenia. To jednak nie koniec nowości związanych z Hunt: Showdown. Studio Crytek poinformowało również, że uzyskało wsparcie firmy wydawniczej Koch Media, która zajmie się konsolowymi wydaniami gry.

Dowiedzieliśmy się także, że już niebawem do gry zawita aktualizacja 1.2, która wprowadzi nowe wyposażenie, bronie, legendarnych łowców oraz usprawniony samouczek dla nowych graczy. Nie mniej ciekawie zapowiada się nieco dalsza przyszłość tytułu. Crytek ma w planach małą rewolucję związaną z rozgrywką w Hunt: Showdown. Głównym celem studia jest zapewnienie funkcji cross-play, trwają również prace nad nowym bossem, wydarzeniami, dodatkową personalizacją postaci oraz zupełnie nowym trybem, który skierowany będzie do solowych graczy lubujących się w PvE.

Hunt: Showdown okazał się być niemałym sukcesem. Studio Crytek udowodniło, że wciąż potrafi tworzyć, wyjątkowe i ciekawe produkcje.

źródło: gamingbolt.com