Hunter nagrał utwór do DOOM Eternal – przygotujcie się na "kArmageDoom"

Najnowszy utwór zespołu Hunter będzie promował DOOM Eternal w polskiej wersji gry.

Wkrótce ma zadebiutować kolejna odsłona kultowej serii gier typu FPS – DOOM Eternal. Dzięki materiałom z nadchodzącej produkcji mogliśmy się przekonać, że jej ścieżka dźwiękowa (podobnie jak poprzedniej części) opiera się na mocnych i energetycznych brzmieniach. Polski wydawca tytułu – firma Cenega, postanowił dodać również rodzimy akcent do polskiej wersji gry i nawiązał współpracę z zespołem Hunter.

W oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej, członkowie zespołu napisali:

Hunterianie, z rozkosznie piekielną DOOMą informujemy, że nasz nowy utwór będzie promował najnowszą, polską odsłonę DOOM Eternal!! - Hunter

Zobacz również:

  • Najdroższe edycje kolekcjonerskie gier w historii

Hunter to zespół doskonale znany wszystkim polskim, i nie tylko, fanom ciężkich brzmień. Mroczny klimat, świetne teksty i wyjątkowy wokal sprawiają, że trudno znaleźć podobną formację. Właśnie z tych powodów można określić zespół mianem – kultowego. Muzycy udostępnili właśnie materiał zakulisowy z prac nad klipem do utworu "kArmageDoom", który będzie promował DOOM Eternal w Polsce. W filmie znajdziecie również komentarze członków Huntera. Poniżej możecie znaleźć opublikowany materiał filmowy, a już 18 marca nastąpi oficjalna premiera klipu.

Premiera gry DOOM Eternal nastąpi już 20 marca na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.

źródło: huntersoulmetal.pl