Huntsman Mini Analog - klawiatura gamingowa z innowacyjnym rozwiązaniem

Razer zaprezentował kompaktową klawiaturę 60% z podwójnym mapowaniem klawiszy w zakresie wejść cyfrowych i analogowych.

Fot. Razer

Razer zaprezentował Huntsman Mini Analog. Kompaktowa klawiatura 60% reklamowa jest jako: "precyzyjne i przenośne rozwiązanie dla graczy szukających małej klawiatury z dokładnym sterowaniem, co zapewniają analogowe przełączniki optyczne". Jest to autorskie, opatentowane przez firmę Razer rozwiązanie - pod względem czułości dorównuje klawiaturom analogowym, ale równocześnie ma podwójne mapowanie klawiszy w zakresie zarówno wejść cyfrowych jak i analogowych.

Doceni się to zwłaszcza w grach, w których korzysta się z zaawansowanych kontrolerów, jak kierownica lub przepustnica. Dla wygody użytkowników umożliwiono przypisanie dwóch funkcji do jednego klawisza w zależności od siły nacisku, co sprawia, że w strzelankach FPS można chodzić i biegać przy użyciu tego samego klawisza. Ponadto klawiaturę wyposażono w nakładkę Doubleshot PBT z fakturowanym wykończeniem. Dzięki temu klawisze nie utracą estetyki nawet przy intensywnej eksploatacji każdego dnia.

Zobacz również:

  • Znalazłem Razer Kishi V2 w sklepie! Najlepszy kontroler do telefonu będzie jeszcze lepszy
  • Roz(g)rywka w ferie. Najlepsze oferty dla graczy
Huntsman Mini Analog - klawiatura gamingowa z innowacyjnym rozwiązaniem

Fot. Razer

Huntsman Mini Analog podepniesz do komputera lub laptopa odpinanym klawiszem USB C. Model ten można będzie nabyć w marcu na stronie Razer.com, w sklepach stacjonarnych RazerStore oraz w wybranych punktach detalicznych. Sugerowana cena detaliczna to 159,99 euro, czyli ok. 780 zł.

Źródło: Razer