Hybrydowa karta TV Asusa w wersji PCI

ASUS My Cinema-PS3-100/PTS/FM/AV/RC 3-in-1 to najnowsza karta telewizyjna tajwańskiego producenta, która trafia do rąk polskich klientów. Urządzenie to hybrydowe rozwiązanie pozwalające na odbiór zarówno cyfrowych jak i analogowych sygnałów.

My Cinema-PS3-100/PTS/FM/AV/RC 3-in-1 przeznaczona jest do montażu w obudowie komputera PC - korzysta z magistrali PCI. Urządzenie pozwala na oglądanie/nagrywanie cyfrowych (w standardach DVB-S lub DVB-T) lub analogowych (PAL lub NTSC) programów telewizyjnych. Użytkownicy otrzymali ponadto do dyspozycji technologię ASUS VideoSecurity Online (pozwala w prosty sposób stworzyć domowy monitoring) oraz ułatwiający obsługę pilot zdalnego sterowania.

ASUS My Cinema-PS3-100/PTS/FM/AV/RC 3-in-1

ASUS My Cinema-PS3-100/PTS/FM/AV/RC 3-in-1

Parametry urządzenia:

System TV: cyfrowy (DVBS lub DVBT) lub analogowy (PAL/SECAM)

Magistrala: PCI

Załącza: cyfrowe wejście TV/ FM, analogowe wejście TV, wejście czujnika podczerwieni, Video-in & Audio-in

Oprogramowanie: Power Cinema - oglądanie i nagrywanie TV analogowej i cyfrowej, nagrywanie materiału wideo, edycja oraz wypalanie na płytach DVD/VCD, słuchanie radia FM oraz muzyki, odtwarzanie i nagrywanie dysków DVD/VCD, zarządzanie materiałami wideo oraz zdjęciami.

Karta powinna już być dostępna w sprzedaży. Jej cena została ustalona na poziomie 249 zł brutto, natomiast gwarancja wynosi 24 miesiące.