Hyde Park w pcworld.pl - przybądź, przeczytaj, skomentuj

Zapraszamy do odwiedzin w Hyde Parku, nowej sekcji PC World Online, w której skumulowane zostały opinie i komentarze czytelników naszego portalu. Czekają na was wszystkie komentarze zamieszczone przez internautów pod publikowanymi w PCWK artykułami, w łącznej liczbie ponad 56 tysięcy unikalnych postów!

W dziale Hyde Park komentarze pogrupowane są w kolejności chronologicznej, od najświeższego do najstarszego. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników są łącza do komentowanych artykułów, z którymi można zapoznać się i wyrazić swoją opinię. Ten sposób prezentowania zamieszczanych przez internautów wypowiedzi ułatwia dotarcie do starszych zasobów, np. artykułów sprzed kilku lub kilkunastu miesięcy, których wyszukanie mogłoby okazać się zbyt czasochłonne.

Hyde Park w pcworld.pl - przybądź, przeczytaj, skomentuj

Hyde Park w portalu pcworld.pl

Centrum Komentarzy Czytelników może służyć jako swoiste forum wymiany opinii. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak oddźwięk wywołały umieszczane przez ciebie komentarze pod materiałami publikowanymi w naszym portalu i czy znalazł się w Sieci ktoś, kto podjął wyzwanie rzucone przez ciebie w poście, Hyde Park odwiedzaj systematycznie.

W sekcji znaleźć też można najciekawsze zdaniem redakcji komentarze z danego dnia, przedstawiające oryginalny pogląd, odkrywcze spojrzenie lub kontrowersyjną tezę na dany temat. Możesz z nimi polemizować bądź wyrażać poparcie dla omawianych zagadnień. Pamiętaj - Komentarz Dnia może należeć do ciebie!

Więcej: Hyde Park - Centrum Komentarzy Czytelników