Hydrophobia: Prophecy. Podejście drugie

Hydrophobia: Prophecy, czyli ulepszona wersja wydanej rok temu produkcji na X360, trafiła właśnie na Steam (w wersji PC). Studio programistyczne Dark Energy Digital udostępniło także mechanizm do zgłaszania feedbacku.


Hydrophobia: Prophecy została wyposażona w innowacyjny system "Darknet". Pozwala on użytkownikom na przesyłanie mini-recenzji poszczególnych elementów gry (bezpośrednio do deweloperów).

Hydrophobia: Prophecy została wyposażona w innowacyjny system "Darknet". Pozwala on użytkownikom na przesyłanie mini-recenzji poszczególnych elementów gry (bezpośrednio do deweloperów).

Polecamy:

Zobacz też:

Pierwsze wydanie Hydrophobii było dość ambitnym projektem, który miał niestety mnóstwo wad i niedoróbek utrudniających zabawę. Grę negatywnie ocenił m.in. Eurogamer, przyznając jej w recenzji 30% punktów, a tylko nieco cieplej opisało ją GamePro.

Hydrophobia po raz drugi

Dark Energy Digital uznało jednak, że skoro recenzenci docenili ciekawą fabułę i klimat pierwowzoru, warto byłoby stworzyć jego ulepszoną wersję.

Kilka dni temu przez Steam wydana została Hydrophobia: Prophecy.

System opinii "Darknet"

Nowa gra wprowadza innowacyjny system "Darknet", który pozwala użytkownikom na bieżąco ocenić, jak podobają im się poszczególne elementy gry. Feedback daje graczom możliwość przedstawienia swoich myśli, które deweloperzy będą mogli wykorzystać w poprawkach i pracy nad kolejnymi tytułami.

- Nowy system opinii pozwala na sprawdzenie, które elementy gry są lubiane i popularne - powiedział Pete Jones, dyrektor Dark Energy Digital. - To niesamowite, że możemy przejśc się po mapie naszej gry i sprawdzić, które jej elementy przypadły do gustu społeczności.

Pomysł feedbacku znany jest z gier społecznościowych, np. na platformach jak iOS lub Facebook. Ciekawe czy przyjmie się teraz w większych produkcjach?