Hyper Scape - poznajcie kolejny battle royale, tym razem od Ubisoftu

Ubisoft wraz ze swoją najnowszą produkcją - Hyper Scape, oficjalnie dołączył do wyścigu battle royale. Mamy pierwszy zwiastun i gameplay.

Plotkowano o tym od tygodni, ale dopiero dzisiaj Ubisoft zaprezentował nam swoją najnowszą grę, a jest nią przedstawiciel gatunku battle royale - Hyper Scape. Dzieło francuskiego producenta będzie musiało zatem rywalizować na rynku z takimi tytułami jak: Fortnite, Apex Legends, Call of Duty: Warzone czy PUBG. Czy produkcja Ubisoftu ma szanse na sukces?

Akcja gry przenosi nas do futurystycznej metropolii z roku 2054, gdzie będziemy rywalizować z innymi graczami. Oprócz klasycznych dla gatunku rozwiązań (system pingów, stale zmniejszające się pole bitwy), twórcy postanowili dodać coś nowego. Podczas zabawy kluczowe będzie zbieranie nowych broni i specjalnych zdolności, co jednak najbardziej interesujące, zebranie duplikatu posiadanego oręża sprawi, że ten zostanie wzmocniony.

Zobacz również:

  • Karta idealna do Warzone 2.0? Sprawdziłem, jak radzi sobie Intel Arc A770 w nowym, darmowym Call of Duty  
  • Prince of Persia powraca! Zobacz trailer The Lost Crown

Podczas starć czeka na nas wiele niespodzianek. Losowe wydarzenia sprawią, że warunki panujące na mapie diametralnie się zmienią (np. poprzez zmniejszenie siły grawitacji). Ubisoft chce uczynić z Hyper Scape grę ściśle powiązaną z Twitchem, dlatego też widzowie serwisu będą mogli decydować jakie wydarzenie pojawi się w konkretnym starciu.

Hyper Scape będzie stawiać na agresywną i szybką rozgrywkę, w tym celu zmieniono zmieniono również warunki zwycięstwa, te można odnieść pozostając ostatnim żywym graczem na polu bitwy bądź nosząc specjalną koronę przez 45 sekund. Jak to wygląda w praktyce możecie zobaczyć poniżej.

Hyper Scape jest obecnie w fazie zamknięty testów. Produkcja zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Więcej informacji na temat gry poznamy 12 lipca podczas konferencji Ubisoft Fowrard.

Zobacz również: Call of Duty Warzone - szykują się ogromne zmiany na mapie gry


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: