I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG

Firma Doradcza KPMG zaprasza na I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG, który odbędzie 20 stycznia 2011 roku w Warszawie, w hotelu Hilton. Program Kongresu obejmie zmiany, jakie zostały wprowadzone od 2011 roku w przepisach podatkowych dotyczących PIT, CIT, VAT oraz cen transferowych, a także w przepisach rachunkowych obejmujących MSSF i MSR 36. Z zakresu sprawozdawczości finansowej zostanie także poruszona problematyka najczęściej popełnianych błędów w przedsiębiorstwach podczas przygotowywania sprawozdań finansowych.

Kongres skierowany jest do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu oraz kadry najwyższego szczebla z przedsiębiorstw z całej Polski.

Wydarzenie jest bezpłatne. Organizator zapewnia udział stacjonarny lub poprzez transmisję online. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę kpmg.pl. Prelegenci prowadzący wykłady to licencjonowani doradcy podatkowi, radcowie prawni i biegli rewidenci, z wieloletnią praktyką zawodową, w tym m. in.:

Jacek Bajger, Doradca Podatkowy, Partner, Szef Zespołu ds. Cen Transferowych w KPMG

Rafał Ciołek, Doradca Podatkowy, Dyrektor w Zespole ds. CIT w KPMG

Bożena Graczyk, Biegły Rewident, Partner , Szef Zespołu ds. Doradztwa Księgowego i Zarządzania Ryzykiem Finansowym w KPMG

Tomasz Grunwald, Doradca Podatkowy, Radca Prawny, Partner, Szef Zespołu ds. VAT w KPMG

Zbigniew Libera, Biegły Rewident, CIA, FCCA,Partner w Dziale Audytu w KPMG

Andrzej Marczak, Doradca Podatkowy, Partner, Szef Zespołu ds. PIT w KPMG

Tomasz Wiśniewski, CBV, FCCA, Partner, Szef Zespołu ds. Wycen w KPMG.

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji oraz rejestracja jest dostępna na stronie kpmg.pl http://www.kpmg.pl/index.thtml/

Organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu jest Firma Doradcza KPMG.

Patronat: ACCA

CEO oraz CFO są patronami medialnymi Kongresu.

Pozostali patroni medialni: Puls Biznesu, TV Biznes, Miesięcznik Finansowy Bank, Forbes, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Nowy Przemysł, Przegląd Podatkowy, Gazeta MSP, Warsaw Business Journal, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Inwestycje.pl, Ksiegowosc.org, Wnp.pl, Pit.pl, Rachunkowosc.org, Taxfin.pl, Vat.pl.