I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG

Firma Doradcza KPMG zaprasza na I Kongres Podatkowo-Rachunkowy KPMG, który odbędzie 20 stycznia 2011 roku w Warszawie, w hotelu Hilton. Program Kongresu obejmie zmiany, jakie zostały wprowadzone od 2011 roku w przepisach podatkowych dotyczących PIT, CIT, VAT oraz cen transferowych, a także w przepisach rachunkowych obejmujących MSSF i MSR 36. Z zakresu sprawozdawczości finansowej zostanie także poruszona problematyka najczęściej popełnianych błędów w przedsiębiorstwach podczas przygotowywania sprawozdań finansowych.

Kongres skierowany jest do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu oraz kadry najwyższego szczebla z przedsiębiorstw z całej Polski.

Wydarzenie jest bezpłatne. Organizator zapewnia udział stacjonarny lub poprzez transmisję online. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę kpmg.pl. Prelegenci prowadzący wykłady to licencjonowani doradcy podatkowi, radcowie prawni i biegli rewidenci, z wieloletnią praktyką zawodową, w tym m. in.:

Jacek Bajger, Doradca Podatkowy, Partner, Szef Zespołu ds. Cen Transferowych w KPMG

Rafał Ciołek, Doradca Podatkowy, Dyrektor w Zespole ds. CIT w KPMG

Bożena Graczyk, Biegły Rewident, Partner , Szef Zespołu ds. Doradztwa Księgowego i Zarządzania Ryzykiem Finansowym w KPMG

Tomasz Grunwald, Doradca Podatkowy, Radca Prawny, Partner, Szef Zespołu ds. VAT w KPMG

Zbigniew Libera, Biegły Rewident, CIA, FCCA,Partner w Dziale Audytu w KPMG

Andrzej Marczak, Doradca Podatkowy, Partner, Szef Zespołu ds. PIT w KPMG

Tomasz Wiśniewski, CBV, FCCA, Partner, Szef Zespołu ds. Wycen w KPMG.

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji oraz rejestracja jest dostępna na stronie kpmg.pl http://www.kpmg.pl/index.thtml/

Organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu jest Firma Doradcza KPMG.

Patronat: ACCA

CEO oraz CFO są patronami medialnymi Kongresu.

Pozostali patroni medialni: Puls Biznesu, TV Biznes, Miesięcznik Finansowy Bank, Forbes, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Nowy Przemysł, Przegląd Podatkowy, Gazeta MSP, Warsaw Business Journal, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Inwestycje.pl, Ksiegowosc.org, Wnp.pl, Pit.pl, Rachunkowosc.org, Taxfin.pl, Vat.pl.


Zobacz również