I Ty możesz być DJ'em

Niemiecka firma Magix AG wprowadziła na rynek nowe wersje swoich programów do tworzenia utworów muzycznych z gotowych fragmentów (tzw. sampli) – Music Maker 2004 Deluxe oraz Music Studio 2004.

Pierwszy z programów – kosztujący 60 USD Music Maker 2004 Deluxe – przeznaczony jest dla użytkowników, stawiających pierwsze kroki w dziedzinie komputerowego tworzenia muzyki. Zdaniem producenta, aplikacja pozwala na niezwykle proste łączenie gotowych sampli (na płycie z programem znajduje się ich ponad 1000) z wykorzystaniem techniki drag-and-drop. Możliwe jest również tworzenie wideoklipów do nagrywanych utworów.

Druga z nowości – Music Studio 2004 – skierowany jest do nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z miksera z 48 efektami, możliwości wypalania nagranych utwórów na krązkach CD oraz z 14 efektów "nakładanych" w czasie rzeczywistym. Nowa wersja programu oferuje ponadto 24-bitowy eksport oraz cztery różne automaty perkusyjne (w stylach: rock, techno, acoustic i hip-hop). Program kosztuje 80 USD.

Więcej informacji:

http://www.magix.com


Zobacz również