I Wojna Światowa - premiera w super cenie!

Do planu wydawniczego firmy Cenegi trafiła "I Wojna Światowa" - nowa strategia czasu rzeczywistego stworzona na silniku gry Blitzkrieg. Gra zostanie wydana w, ramach serii 'Rewolucja Cenowa' jeszcze w listopadzie tego roku.

Gra osadzona w realiach I wojny światowej pozwoli nam objąć dowództwo nad wojskami pruskim, rosyjskimi lub alianckimi i poprowadzić je do walki na polach bitew całej ówczesnej Europy.

W trakcie rozgrywki będziemy musieli korzystać nie tylko ze swych zdolności taktycznych i zmysłu przywódczego na polu walki, ale również zadbać o szlaki zaopatrzeniowe, wybierać główne cele i wykazać się zdolnościami defensywnymi. Każda jednostka dysponuje innymi atutami - kawaleria daje graczowi szybkość w trakcie natarć, artyleria wspiera ogniem i zabezpiecza tyły, pojazdy opancerzone mogą pokryć ogniem wybrany obszar, a wsparcie lotnicze umożliwia atak poza liniami wroga. Reszta zależy od Ciebie.

Premierowe wydanie strategii "I Wojna Światowa" trafi do sklepów w polskiej, kinowej wersji językowej już 18 listopada i cenie 29,90 złotych. Natomiast uprzednio zapowiadana gra - "Space Rangers 2: Bunt Maszyn" pojawi się w sprzedaży w grudniu.


Zobacz również