I tak po prostu..., sezon 2. Kiedy i gdzie obejrzeć? Harmonogram premier odcinków

Carrie, Miranda, Charlotte i ich nowe znajome i znajomi wracają do akcji w 2. sezonie „I tak po prostu”. Kiedy odbędą się premiery kolejnych odcinków serialu i gdzie będzie je można zobaczyć?

fot. HBO Max

Mimo kontrowersji i narzekań fanów oryginalnego Seksu w wielkim mieście, twórcy I tak po prostu... stworzyli kolejny sezon spin-offa. Po stracie Biga, Carrie będzie musiała na nowo poukładać swoje życie i zdecydować, czy chce wejść w kolejny związek. Trudne decyzje czekają też Mirandę, która wraz z Che przeniosła się do Los Angeles. Z kolei Charlotte musi zmierzyć się m.in. z dorastaniem ukochanej córki.

Nowe przygody bohaterek możecie oglądać w serwisie HBO Max.

Zobacz również:

  • I tak po prostu... sezon 2. Kiedy premiera? Czy Samantha tym razem powróci?

Odcinek 1. i 2. już na HBO Max (22.06.2023)

Odc. 1. Wielka gala

Carrie i producent jej podcastu, Franklyn, umawiają się na spotkanie. Pisarka zastanawia się, kogo zabrać ze sobą na Galę Met. Miranda stara się przystosować do życia w Los Angeles, podczas gdy Che poświęca się karierze. Seema zrywa z Zedem.

Odc. 2. Prawdziwa okazja

Carrie sprzecza się z Chloe, producentką podcastu, w związku z kwestią reklam. Lily sprzedaje swoje ubrania, by zakupić keyboard, a Charlotte powoli uczy się akceptować decyzje dorastającej córki. Nya i Andre próbują się pogodzić.

Odcinek 3. już na HBO Max (29.06.2023)

Odc. 3. Rozdział trzeci

Carrie przygotowuje wydanie swojej książki w formie audiobooka. Che przygotowuje się do roli, a Miranda decyduje się na zaskakujący krok. Charlotte i Lisa ekscytują się listą MILF-ów, którą stworzył jeden z uczniów szkoły, do której uczęszcza Lily.

I tak po prostu..., sezon 2. Kiedy i gdzie obejrzeć? Harmonogram premier odcinków

fot. HBO Max

Odcinek 4. już na HBO Max (06.07.2023)

Odc. 4. Pełne życia

Carrie spotykają swoją dawną szefową z Vogue'a, Enid Frick. Znajoma zaprasza ją do współpracy w ramach magazynu dla seniorek. Lily wyjeżdża na wycieczkę, a Charlotte i Harry wreszcie mają czas dla siebie. Miranda próbuje uporządkować swoje życie.

Odcinek 5. już na HBO Max (13.07.2023)

Odc. 5. Cukierek albo psikus

Miranda i Steve muszą podjąć decyzje w związku z przyszłością swojej rodziny. Carrie, Seema i Nya wybierają się do baru, by poznać mężczyzn. Nieoczekiwane spotkanie sprawia, że życie Carrie skręca na nowe tory.

I tak po prostu..., sezon 2. Kiedy i gdzie obejrzeć? Harmonogram premier odcinków

fot. HBO Max

Odcinek 6. już na HBO Max (20.07.2023)

Odc. 6. Bomba cyklonowa

Carrie udziela kiepskiego wywiadu. Lily ma dla rodziców zaskakujące obwieszczenie. Che przechodzi ciężki okres, a Miranda nie może pogodzić się z jej decyzjami. Carrie i Seema wybierają się na wspólny wyjazd.

Harmonogram premier kolejnych odcinków:

  • Odc. 7. – 27 lipca
  • Odc. 8. – 3 sierpnia
  • Odc. 9. – 10 sierpnia
  • Odc. 10. – 17 sierpnia
  • Odc. 11. – 24 sierpnia

Zobacz także: I tak po prostu... sezon 2. Kiedy premiera? Czy Samantha tym razem powróci?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: