ICQ 7.0 - szukam cię kolejny raz

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie pojawił się w nowej wersji. ICQ 7 to nie tylko aplikacja, to także serwis internetowy, wyszukiwarka i ogromna międzynarodowa społeczność.

ICQ 7.0 - szukam cię kolejny raz

ICQ 7.0

ICQ to lider wśród komunikatorów na świecie - z aplikacji korzysta ponad 100 milionów użytkowników.

Wygodny i dobrze zaprojektowany interfejs powoduje, że kłopotów z używaniem aplikacji nie będą mieli nawet początkujący użytkownicy. Na duży minus zaliczyć należy brak polskiej wersji językowej ICQ. O ile miała ją wersja 6.5 o tyle siódemka została jej pozbawiona.

Popularność komunikatora powoduje, że powstaje do niego mnóstwo różnych dodatków rozszerzających funkcjonalność. Do pobrania są zestawy dźwięków i skórek. Program działa też na wielu platformach. Skorzystasz z niego w Mac OS-ie i na urządzeniach mobilnych. Oprócz zwykłych wiadomości wyślesz SMS-a i prześlesz pliki.

Podczas instalacji komunikatora, do komputera wgrywany jest niestety pasek narzędziowy przeglądarki, zmieniana jest strona startowa i domyślna wyszukiwarka. Instalator programu został skonstruowany w ten sposób, by jak najmniej osób rezygnowało z tych, w sumie zbędnych dodatków.

Nowe ICQ to nie tylko komunikator. Producent aplikacji oferuje na stronie programu wyszukiwarkę internetową, miejsce na założenie własnego bloga, dostęp do gier online a nawet elektroniczne pocztówki. Aplikacja jest darmowa.

Informacje: www.icq.com

Pobierz: ICQ 7.0 build 1205