IContact - menedżer kontaktów dla Windows Mobile

IContact jest klasycznym menedżerem kontaktów dla urządzeń z Windows Mobile. Interfejs aplikacji został przystosowany do obsługi wyłącznie palcem - wszelkie operacje i konfiguracja aplikacji mogą odbywać się bez użycia rysika.

IContact - menedżer kontaktów dla Windows Mobile

IContact

Program wspiera obsługę skórek - dostępna jest między innymi skórka à la iPhone. IContact jest prostym i intuicyjnym narzędziem, które w pełni może zastąpić standardowy menedżer kontaktów wbudowany w system palmofona. Dla użytkowników PocketPC z małą ilością RAM-u istotna może być informacja, że IContact nie jest bardzo pamięciożerny. Dodatkowo można go skonfigurować, aby całkowicie wyłączał się i zwalniał pamięć gdy nie jest wykorzystywany.

Nawigacja po iContact odbywa się za pomocą zakładek - kontakty, ulubione, historia połączeń, lista wszystkich kontaktów, dialer i mechanizm szybkiego wyboru kontaktu. Wraz z aplikacją można zainstalować specjalnie dedykowany dialer.

IContact jest dostępny w 25 językach, w tym również w języku polskim. Aplikacja obsługuje różne rozdzielczości ekranów od QVGA po WVGA. Program rozprowadzany jest w ramach licencji freeware.

Program: iContact 0.95

Producent: Supware.net

Cena: freeware

Pobierz: Icontact 0.95 Windows Mobile