IFA 2011 - Hannspree pokaże telewizory z Androidem

Na tegorocznych targach IFA 2011, Hannspree zaprezentuje pierwsze telewizory z systemem Android, znanym nam doskonale ze smartfonów. Targi IFA w Berlinie rozpoczynają się już 2 września.


IFA 2011 - Hannspree pokaże telewizory z Androidem

Hannspree LED TV

Niedawno recenzowałem telewizor LCD Hannspree SJ32DMNB, a już Hannspree na targach IFA w Berlinie pochwalił się nowymi telewizorami.

Telewizory z Androidem na pokładzie

Najciekawszym produktem w ofercie Hannspree na IFA 2011 będą dwa telewizory z systemem Android na pokładzie (w rozmiarach 42 i 60 cali). Ponadto na IFA 2011 zostaną też zaprezentowane 32 i 40-calowe telewizory LED LCD z nowej serii SE. Telewizory te będą wyposażone m.in. w cyfrowy magnetowid.

Novelty TV czyli telewizyjny zwierzyniec ciąg dalszy...

Poza tym będą też nowe telewizory ze znanej już serii Novelty TV - HANNSgolf czyli telewizor w kształcie piłki golfowej (o przekątnych 28 i 55 cali) oraz pluszowe telewizory dla dzieci w kształcie wieloryba, goryla, kucyka, kaczki, samochodów. Tę serię znamy z poprzednich lat - a więc Hannspree konsekwentnie poszerza swój telewizyjny zwierzyniec dla dzieci.

IFA 2011 - Hannspree pokaże telewizory z Androidem

HANNSgolf TV

Hannspree tym razem ma być mocniej widoczny na IFA

Hannspree zapowiada, że w tym roku będzie bardziej widoczny na IFA 2011 niż w poprzednich latach. Faktycznie Hannspree był w poprzednich edycjach targów gdzieś na uboczu, w tle wielkich producentów, a przyciągał uwagę jedynie swoimi zabawnymi telewizorkami w kształcie zwierząt. Jak będzie tym razem? Zobaczymy.

Źródło: Hannspree