IFA 2019: Jabra przedstawia Elite 75t

Jabra rezentuje dziś prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne 4-tej generacji: Jabra Elite 75t. Zostały zaprojektowane, aby działać dłużej i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Podnosi poprzeczkę w zakresie żywotności baterii, rozmiaru zastawu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Słuchawki Elite 75t mają zapewniać większy komfort dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych. Wkładki douszne zostały dokładnie przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że bez względu na to w jaką aktywność będą zaangażowani, słuchawki pozostaną na swoim miejscu.Niewielki rozmiar słuchawek sprawia, że prezentują się bardzo elegancko nawet w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

IFA 2019: Jabra przedstawia Elite 75t

Jabra opracowała symulację komfortu i dopasowania na podstawie tysięcy skanów uszu użytkowników z całego świata, aby określić najbardziej optymalny kształt i rozmiar w technologii 3D. Idąc o krok dalej, Jabra zebrała również cenne spostrzeżenia na temat potrzeb i preferencji użytkowników, aby określić podstawowe wyzwania stojące przed rozwiązaniami true wireless. Nowy produkt Jabra z rodziny Elite wydaje się być odpowiedzią na te potrzeby zapewniając do 28 godzin pracy, gdy korzystasz z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez konieczności dodatkowego ładowania. Osoby zabiegane docenią możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C, które doskonale wpisuje się w realia nowoczesnego życia w biegu. W późniejszym terminie zostanie również wprowadzony na rynek wariant ładowania bezprzewodowego.

Kompaktowy rozmiar ma spełniać oczekiwania użytkowników - gwarantować solidną łączność, trwałość, łatwość użytkowania oraz doskonałą jakość połączeń i muzyki. Wykonywanie i odbieranie połączeń to jest możliwe dzięki 4-mikrofonowej technologii wzbogaconej o najnowsze algorytmy redukcji szumów i odgłosów wiatru. Ta funkcja daje gwarancję doskonale brzmiących rozmów nawet w zatłoczonym miejscu, takim jak ulica lub metro. Jabra poprawiła także wygodę korzystania z etui ładującego poprzez zapewnienie łatwiejszego dostępu i dodanie magnesów.

IFA 2019: Jabra przedstawia Elite 75t

Dzięki Elite 75t możesz natychmiast połączyć się z Alexa, Siri lub Google Assistant, aby wykonać różne czynności za pomocą poleceń głosowych, w tym ustawić spotkanie, znaleźć wydarzenie w pobliżu lub odczytać wiadomość. Bluetooth 5.0 pozwala użytkownikom bezproblemowo podłączyć Elite 75t do smartfonów. Aplikacja Jabra Sound + pozwala wybrać wybrać asystenta głosowego,dostosować profile muzyczne za pomocą korektora dźwięku, ustawić stopień słyszalności otoczenia (HearThrough), dostosować jakość połączeń, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko.

Elite 75t będzie dostępny w dwóch kolorach - Titanium Black i Gold Beige. Pojawi się również czarna wersja, dostępna wyłącznie dla Best Buy w USA.

Najważniejsze cechy i specyfikacja:

  • Nowy kompaktowy kształt słuchawek dousznych przetestowany pod kątem wygody i bezpiecznego dopasowania
  • Ponad 7,5 godziny pracy na baterii, do 28 godzin z etui do ładowania
  • Technologia 4 mikrofonów zapewnia krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu
  • Szybkie ładowanie dzięki USB-C
  • Niezawodna prawdziwa łączność bezprzewodowa bez zanikania dźwięku
  • Spersonalizowane brzmienie muzyki dzięki korektorowi dźwięku dostępnemu w aplikacji Jabra Sound +
  • Trwałość IP55 i 2-letnia gwarancja na uszkodzenia spowodowane przez kurz
  • Dostęp za dotknięciem jednego przycisku do Amazon Alexa, Siri i Google Assistant
  • Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami z obsługą Bluetooth
  • Dedykowana aplikacja Jabra Sound + jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android

Zestaw Jabra Elite 75t dostępny będzie od połowy października 2019 r. w cenie 199 USD / EUR.