IFA 2019 - jak obejrzeć konferencje Sony

Czy Sony faktycznie zaprezentuje kolejnego flagowego smartfona? Przekonamy się o tym już za kilka godzin.

Co Sony zamierza ogłosić na targach IFA 2019? Tradycyjnie spodziewamy się zobaczyć nowego flagowego smartfona Xperia 2. Japoński gigant cały czas wierzy w 6 miesięczny cykl wydawniczy. Razem z Xperią 2 mogą zadebiutować średniaki z serii Xperia 20. Tak stało się już kilka miesięcy temu wraz z premierą Xperii 1. Z naszą recenzją Xperii 10 Plus można zapoznać się tutaj.

Warto zauważyć, że nie słyszeliśmy żadnych informacji dotyczących planów Sony związanych z najgorętszymi trendami 2019 roku. Mowa oczywiście o sieci 5G oraz składanych smartfonach. Czy Sony zaprezentuje takie urządzenia? Tego dowiemy się już za kilka godzin.

Flagowa Xperia 2 może zawierać modem sieci 5G, ale nie spodziewamy się znacznych zmian konstrukcyjnych. Możliwe, że Japończycy zmniejszą nieco przekątną ekranu. Xperia 1 to gigantyczny smartfon. Spowodowane jest to proporcjami ekranu, które wynoszą 21:9.

Sony jest powściągliwe jeżeli chodzi o stosowanie wycięć w ekranach. Być może zmieni się to wraz z premierą nowych urządzeń.

IFA 2019 - jak obejrzeć konferencje Sony

Źródło: Sony

Oczekujemy również nowości w zakresie sprzętu Audio i Wideo.

Jak oglądać konferencję Sony z IFA 2019?

Streaming z konferencji można oglądać za pomocą transmisji na Youtube. Umieściliśmy ją również na górze artykułu. Event rozpoczyna się 5 września 2019 roku o godzinie 13:00.