IGI 2 wkracza do dżungli!

Choć od zachodniej premiery IGI 2: Covert Strike nie minął nawet miesiąc firma Codemasters oferuje entuzjastom gry pierwszy darmowy dodatek pt. Jungle Upgrade, który przeniesie rozgrywkę do tropikalnej dżungli.

Plik zawiera właściwie tylko jedną misję przeznaczoną do gry w trybie rozgrywki wieloosobowej, w której członkowie IGI będą musieli przedostać się do zlokalizowanej głęboko w dżungli bazy organizacji Conspiracy. Podstawowym zadaniem członków grupy uderzeniowej będzie odkrycie przeznaczenia zlokalizowanej bazy. Aby się tego dowiedzieć, będą musieli uruchomić ukryty w bazie generator, a następnie włamać się do komputera, w którym znajdują się informacje na ten temat. Po wykonaniu tego zadania grupa agentów IGI będzie musiała zniszczyć ruiny jednej z dwóch świątyń, w których członkowie Conspiracy "uwili sobie gniazdko". W tym samym czasie gracze, którzy wcielą się w członków tej organizacji będą musieli obronić swoją tajna bazę przed atakiem agentów IGI.

Opublikowany dodatek poza misją opisaną powyżej wprowadza również wiele usprawnień do rozgrywki wieloosobowej. Polska premiera IGI 2: Covert Strike przewidziana jest dopiero na 9 kwietnia br.


Zobacz również