II Parada Internautów

W dniach 8-9 czerwca w Warszawie trwać będzie II Parada Internautów, reklamowana przez organizatorów jako święto polskich użytkowników Internetu. Patronat honorowy nad dwudniową imprezą objął m.in. Prezydent RP, Marszałek Sejmu oraz Minister Edukacji Narodowej. W trakcie trwania Parady odbędą się liczne koncerty, konkursy i ciekawe prezentacje.

8 czerwca na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się II Parada Internautów, reklamowana przez organizatorów jako święto polskich użytkowników Internetu. Parada rozpocznie się dokładnie w południe – otwarcia imprezy dokona prezydent Warszawy, Wojciech Kozak.

Organizatorami Parady są Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Gmina Warszawa Centrum, Zarząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz NASK, który jest jednocześnie wyłącznym dostawcą łączy internetowych dla całej imprezy. Poza stoiskami wielu firm związanych z Internetem, uczestnicy Parady będą mogli m.in. odwiedzić kawiarenki internetowe, odbyć czaty ze znanymi osobami, obejrzeć pokazy wojskowych gier strategicznych i prezentacje multimedialne ambasad i uczelni.

W sobotę o 16.00 z Placu Zamkowego ulicami Warszawy wyruszy właściwa, barwna Parada, która dotrze do Agrykoli. Tam właśnie odbędą się koncerty takich wykonawców, jak: Reni Jusis, Kangaros, Orbita Wiru i Futro. Po koncertach zaplanowana jest całonocna dyskoteka w stylu techno.

Patronat honorowy nad dwudniową imprezą objął m.in. Prezydent RP, Marszałek Sejmu oraz Minister Edukacji Narodowej i Minister Nauki.

Szczegółowy program imprezy można znaleźć pod adresem:

http://www.parada.pl


Zobacz również