II Zlot Forum IDG.pl coraz bliżej!

Jak już informowaliśmy, 27 sierpnia 2005 r. w Warszawie odbędzie się II Zlot Forum IDG.pl. Gorąco zachęcamy Was do udziału w spotkaniu, w którym - oprócz Forumowiczów i ekipy IDG.pl - udział wezmą również goszczący na naszym Forum eksperci. Ustaliliśmy już listę atrakcji, które czekają na gości zlotu - znalazły się na niej m.in. konkursy z nagrodami, turniej gry w kręgle i bilard oraz wspólny wieczór w jednym ze stołecznych pubów.

W tym roku postanowiliśmy odrobinę zmodyfikować formułę spotkania - stawiamy na integrację. Planujemy spotkać się z Wami w sobotę rano, o godzinie 10:00 w siedzibie wydawnictwa IDG Poland (przy ul. Jordanowskiej 12 w Warszawie). To będzie dla wszystkich doskonała okazja, żeby się spotkać i przedstawić sobie, napić się dobrej kawy, zasięgnąć porady ekspertów, a także... wziąć udział w konkursach i quizach z nagrodami.

Następnie (ok. godz. 12:00 - 13:00) planujemy udać się całą ekipą do jednego ze stołecznych centrów rozrywki, gdzie będziecie mieli możliwość spokojnie porozmawiać z innymi forumowiczami i ekspertami, pograć w kręgle, rzutki, bilard itp. Przypuszczamy, że ten etap potrwa kilka godzin - dlatego też z pewnością poprzedzi go ufundowany przez nas solidny posiłek - przewidujemy wspólny obiad w jednej z warszawskich restauracji.

Wstępna pula nagród przewidziana dla Uczestników II Zlotu Forum

Wstępna pula nagród przewidziana dla Uczestników II Zlotu Forum

W czasie Zlotu można będzie wygrać w zabawach i konkursach oprogramowanie antywirusowe (AVK 2005), koszulki, czapki, "smycze", strój kolarski, klucze USB, kubki-termosy, plecak i wiele innych nagród.

Ostatnim punktem w programie naszego Zlotu jest wieczorne spotkanie w jakimś sympatycznym pubie, w którym będzie można odpocząć po całym dniu atrakcji i spokojnie pogawędzić przy filiżance kawy czy kuflu zimnego piwa poruszając tematy zarówno stale goszczące na Forum, jak i zupełnie nowe...

Pamiętajcie, że w spotkaniu uczestniczyć będą nie tylko Forumowicze oraz ekipa IDG.pl - zaprosiliśmy na nie również ekspertów, służących Wam na Forum fachowymi poradami - zjawią się m.in. goście z Microsoftu, MKS czy AOC (a także wielu innych). Będzie to więc nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale również do spotkania "w realu" wszystkich tych wspaniałych osób, z którymi na co dzień wirtualnie rozmawiacie.

Więcej informacji o II Zlocie Forum IDG.pl znajdziecie, rzecz jasna, na Forum - w wątku "Zapraszamy na II zlot Forum IDG!". Jeśli zdecydujecie się na udział w spotkaniu, koniecznie zgłoście to za pośrednictwem formularza rejestracyjnego - zgłoszenia przyjmujemy jeszcze tylko do poniedziałku (22 sierpnia 2005 r.).

Zapraszamy również do lektury relacji z ubiegłorocznego Zlotu Forum IDG.pl.


Zobacz również