II Zlot Forum IDG.pl już wkrótce!

27 sierpnia 2005 r. w Warszawie odbędzie się II Zlot Forum IDG.pl. Gorąco zachęcamy Was do udziału w spotkaniu, w którym - oprócz Forumowiczów i ekipy IDG.pl - udział wezmą również goszczący na naszym Forum eksperci. Gwarantujemy dobrą zabawę i doborowe towarzystwo!

W tym roku postanowiliśmy odrobinę zmodyfikować formułę spotkania - stawiamy na integrację. Planujemy spotkać się z Wami w sobotę rano w siedzibie wydawnictwa IDG Poland (przy ul. Jordanowskiej 12 w Warszawie), a następnie udać się w jakieś ciekawe miejsce, w którym będzie można miło spędzić czas do końca dnia. Przewidujemy wiele różnych atrakcji - ich ostateczna lista nie została jeszcze ustalona, zapewniamy jednak, że uczestnicy Zlotu nie będą się nudzić!

W spotkaniu uczestniczyć będą nie tylko Forumowicze oraz ekipa http://IDG.pl - zamierzamy również zaprosić ekspertów, służących Wam na Forum fachowymi poradami - zjawią się m.in. goście z Microsoftu, MKS, Gadu-Gadu oraz AOC (a także wielu innych). Będzie to więc nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale również do spotkania "w realu" wszystkich tych wspaniałych osób, z którymi na co dzień wirtualnie rozmawiacie.

Więcej informacji o II Zlocie Forum IDG.pl znajdziecie, rzecz jasna, na Forum - w wątku "Zapraszamy na II zlot Forum IDG!". Jeśli zdecydujecie się na udział w spotkaniu, koniecznie zgłoście to za pośrednictwem formularza rejestracyjnego - zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 22 sierpnia 2005 r..

Zapraszamy również do lektury relacji z ubiegłorocznego Zlotu Forum IDG.pl.


Zobacz również