III Zlot Forum IDG.pl - zobacz wideorelację

W sobotę, 12 sierpnia, odbył się kolejny Zlot Forum IDG.pl. Zabawa trwała od południa do późnych godzin wieczornych, były konkursy, zabawy i przede wszystkim długie i gorące dyskusje. Rozdaliśmy też masę nagród i chyba nikt nie powinien być niezadowolony. Wszystkich obecnych na zlocie i tych, którym nie udało się na niego dotrzeć zapraszamy na relację z tego wyjątkowego wydarzenia.

III Zlot Forum IDG.pl - zobacz wideorelację
Wydarzenie, które odbyło się w miniony weekend to już trzeci oficjalny Zlot Forum - miejsca, w którym każdy potrzebujący komputerowej pomocy znajdzie odpowiedzi na swoje pytania. Jest to jedne z nielicznych miejsc w polskim Internecie, w którym żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Forum to także wyjątkowi ludzie i właśnie dla nich od trzech lat wydawnictwo IDG Poland S.A. organizuje okolicznościowe imprezy. Tak działo się i w tym roku. Trzeba przyznać, że zabawa była pyszna a niektórzy uczestnicy Zlotu "Szynk nad kanałkiem" (lokal, w którym odbywała się impreza) opuścili około godziny 2 w nocy! Ale zacznijmy od początku.

Punkt 1. - pogoda nam sprzyja... :)

Spotkaliśmy się w znakomitych humorach, w siedzibie wydawnictwa, na ulicy Jordanowskiej w Warszawie. Pogoda, która w ostatnich dniach raczej nie dopisuje jakby specjalnie na naszą imprezę poprawiła się - wszystko zaczynało się więc wyśmienicie. Po zwyczajowych uściskach dłoni i prezentacji przez naszego nadwornego FTP-owca, Roberta Ścisłowskiego, nowinek związanych z nowym layoutem i mechanizmami serwisu download.IDG.pl wywiązała się ciekawa dyskusja przy kawie. Mamy nadzieję, że zawiązały się nowe przyjaźnie a stare - utwierdziły się.

III Zlot Forum IDG.pl - zobacz wideorelację

Pierwsi goście przed siedzibą IDG Poland S.A.

Kilka zainteresowanych osób wybrało się również na małą wycieczkę "redakcjoznawczą". Minęła około godzina i zdecydowaliśmy, iż należy zakończyć część "oficjalną" Zlotu i przystąpić do tego, co tygrysy lubią najbardziej - nieskrępowanej zabawie :) Wszystko szło dobrze, w świetnych humorach "zapakowaliśmy" się więc do podstawionego autokaru i ruszyliśmy do celu. Był nim uroczy pub "Szynk nad kanałkiem" na Bielanach. Tam właśnie odbyła się impreza właściwa :)

III Zlot Forum IDG.pl - zobacz wideorelację

Zaczynamy zabawę