III urodziny Forum.IDG.pl - złóż życzenia, zdmuchnij świeczkę

Już w niedzielę trzecie urodziny Forum IDG.pl! Przez niemal 1100 dni mieliście więc okazję wymieniać się poglądami, szukać bądź udzielać porad oraz po prostu podyskutować o problemach nurtujących wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się w branży IT. W międzyczasie na Forum zawiązały się przyjaźnie, wyrosły autorytety. Nie to jest jednak najważniejsze. Liczy się fakt, że forumowicze, pod światłym kierunkiem moderatorów (rekrutujących się z użytkowników Forum) i administratorów, stworzyli internetową społeczność na miarę XXI wieku.

Forum IDG.pl to teraz nie tylko witryna w Internecie, chętnie odwiedzana przez ogromną rzeszę ludzi. To nie tylko ponad 250 000 unikalnych wiadomości. To nie tylko ponad 750 wypowiedzi na dobę. To nawet nie redakcja IDG.pl i administratorzy. Forum IDG.pl to przede wszystkim 50 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Forum IDG.pl to wspaniali ludzie, którzy oprócz wymiany poglądów służą sobie radami, opiniami, a nawet spotykają się w realu (II Zjazd Forum IDG - relacja "na gorąco"!!! - zobaczcie film z imprezy). Forum to także Eksperci, służący radą zawsze wtedy, gdy już brakuje siły na walkę z oprogramowaniem czy sprzętem.

Galeria Forum IDG.pl

Galeria Forum IDG.pl

Nie tak dawno, pod koniec wakacji, nastąpiła znaczna przebudowa Forum IDG.pl. Pojawiły się nowe działy, nowe funkcjonalności. Użytkownicy mogą zakładać własne blogi internetowe i galerie. Mechanizm umożliwiający dodawanie grafik czy filmów pozwala na stworzenie własnej, prywatnej galerii, pokazanie jej pewnej grupie użytkowników bądź nawet całemu światu. W chwili obecnej, użytkownicy zamieścili u nas już ponad 1000 zdjęć, obrazków i filmów.

Aktywni użytkownicy robią także świetny użytek z nowych avatarów, sond czy prywatnych wiadomości. Każdy korzystać może także z rozbudowanych statystyk Forum. Wszyscy użytkownicy posiadają też swoje rangi świadczące o aktywności danego członka naszej internetowej społeczności.

Z okazji 3. urodzin Forum redakcja serwisu IDG.pl życzy wszystkim użytkownikom i czytelnikom wszystkiego najlepszego. Z tej okazji na urodzinowym, wirtualnym torcie zapaliliśmy świeczki, które każdy może zdmuchnąć wypowiadając ukryte życzenie. Przeorganizowaliśmy także sondę, w której możecie wyrazić swoje zdanie na temat zmian na Forum oraz stworzyliśmy Wam miejsce, w którym możecie złożyć życzenia sobie i swojemu ulubionemu Forum w sieci!


Zobacz również