IQ Publishing przedstawia polską wersję gry Face Noir

IQ Publishing, „ostatni bastion” na rynku przygodówek w naszym kraju, ma przyjemność poinformować o premierze polskiej wersji gry Face Noir – klasycznej przygodówki w stylu point&click, przygotowana przez włoskie studio Mad Orange.

Face Noir, wzorowana na twórczości Raymonda Chandlera, mistrza kryminałów, przenosi nas w lata 30’ XX wieku, do Stanów Zjednoczonych z okresu Wielkiego Kryzysu. Targany korupcją, bezrobociem i przestępczością Nowy Jork będzie miejscem tajemniczego śledztwa prowadzonego przez Jacka del Nero, w przeszłości policjanta a teraz prywatnego detektywa. Aby nie ujawniać zanadto szczegółów historii zdradzimy tylko, że intryga zaczyna się od śmierci Jacka…

Cała rozgrywka została osadzona we wszechogarniającym klimacie noir oddającym ducha mrocznych czasów, w których toczy się historia. A w tle pobrzmiewa nastrojowy jazz z początku XX wieku…

Gra Face Noir została w wydana w serii THE ADVENTURE COLLECTION – odświeżonej edycji najlepszych gier przygodowych w Polsce. W nowej odsłonie tej słynnej serii znajdziecie premierowe, nigdy wcześniej nie wydane, wciągające po uszy przygodówki! Wszystkie w polskiej wersji językowej, w eleganckim pudełkowym wydaniu, z kolorową, drukowaną instrukcją, kolekcjonerskim plakatem i atrakcyjnymi dodatkami!

W pudełku z grą Face Noir znajdziecie kolorową, drukowaną instrukcję oraz kolekcjonerski plakat a na płycie z grą także klimatyczny soundtrack - 10 niezapomnianych utworów jazzowych z gry! Cena wydania pudełkowego jest bardzo atrakcyjna, zaledwie 49,90 PLN!

CECHY GRY:

• Wciągająca, tajemnicza fabuła inspirowana twórczością mistrza kryminałów, Raymonda Chandlera!

• Wszechogarniająca klimat noir – zanurz się w mrocznym Nowym Jorku z lat 30’ XX wieku ogarniętym przestępczością, korupcją i… jazzem!

• Innowacyjny tryb łączenia faktów – zbieraj informacje, weryfikuj, łącz i poszukuj prawdy…

• Przepiękna oprawa graficzna – ręcznie rysowane przerywniki filmowe, trójwymiarowe modele ekwipunku, dynamiczne otoczenie.

• Niepowtarzalna ścieżka dźwiękowa - nastrojowy jazz z lat 30’XX wieku!

• Polska wersja językowa.

A polskie demo znajdziecie TUTAJ.