IRDM RGB DDR4 Moduły pamięci z podświetleniem LED

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych, wprowadza do oferty moduły z podświetleniem LED – IRDM RGB DDR4. To niewątpliwie długo wyczekiwany produkt tej gamingowej marki.

Z myślą o graczach

Najnowsze pamięci marki IRDM powstały z myślą o graczach i profesjonalistach, tak aby dostarczać nie tylko wrażeń estetycznych, ale zapewniać wysoką wydajność. Każdy moduł wyposażony jest w 8 diod LED i jest kompatybilny z oprogramowaniem do sterowania oświetleniem RGB od wiodących producentów płyt głównych, takich jak ASUS, MSI, GIGABYTE i ASRock. Zapewnia to możliwość programowania efektów świetlnych na wiele różnych sposobów, a w rezultacie daje możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami RGB jak płyta główna, obudowa, układ chłodzenia, klawiatura, słuchawki czy mysz komputerowa. Początkowo w sprzedaży pojawią się moduły dostępne w najpopularniejszym obecnie zestawie 2 x 8GB 3600MHz, jednak producent zapowiada, że seria zostanie już wkrótce poszerzona o dodatkowe specyfikacje.

IRDM RGB DDR4  Moduły pamięci z podświetleniem LED

Staranna selekcja

Moduły IRDM RGB DDR4 bazują na starannie wyselekcjonowanych komponentach oraz kościach marki Micron. Taktowanie 3600MHz przy timingu 18-22-22 zapewnia szybkie i stabilne działanie modułów, a czarny radiator zbudowany z połączenia aluminium, krzemu i magnezu doskonale odprowadza ciepło, nawet podczas intensywnej eksploatacji. „Oddajemy w ręce klientów długo wyczekiwany i pożądany na rynku produkt. Jesteśmy przekonani, że parametry nowych pamięci IRDM docenią najbardziej wymagający użytkownicy, a przede wszystkim gracze, case modderzy oraz entuzjaści zestawów komputerowych z podświetleniem RGB. Chcieliśmy zapewnić jak najlepszy produkt zarówno pod kątem właściwości technicznych, jak i designu, który jest ponadczasowy” – mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Zobacz również:

IRDM RGB DDR4  Moduły pamięci z podświetleniem LED

Indywidualny charakter

Pamięć z podświetleniem RGB LED to zupełna nowość w ofercie marki IRDM. Wpisuje się ona doskonale w istniejącą na rynku komputerowym modę na personalizację zestawów PC. Moduły z technologią LED podkreślają wygląd komputera, umożliwiając nadanie mu indywidualnego charakteru, zgodnie z preferencjami użytkownika. Najnowszy zestaw pamięci IRDM został stworzony z myślą o tych, którzy zaraz obok osiągów, stawiają na niepowtarzalny wygląd dzięki zastosowaniu oświetlenia RGB LED.

Obsługa profilu XMP

Moduły IRDM RGB współpracują z profilami XMP i są zgodne z procesorami AMD Ryzen, co przekłada się na intuicyjne ustawienie parametrów pamięci zgodnie z preferencjami użytkownika. Dzięki temu, możliwe jest wykorzystanie pełnej mocy oferowanej przez pierwsze moduły RGB polskiego producenta.

Gwarancja

Tak jak w przypadku innych modułów pamięci marki IRDM, również w przypadku wersji z podświetleniem, użytkownicy mogą liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne. Co więcej, DDR4 IRDM RGB objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

IRDM RGB DDR4  Moduły pamięci z podświetleniem LED

Pamiętajcie że pamięci DDR4 będą również działały z procesorami Alder Lake i już wiemy że powstają płyty główne umożliwiająca taką konfigurację