IRiver - nowe odtwarzacze

Firma IRiver oficjalnie zaprezentowała dwa nowe przenośne odtwarzacze multimedialne - N11 oraz U10. Pierwszy z nich ma kształt wisiorka i odtwarza pliki audio, drugi z kolei przypomina miniaturowy telewizor i potrafi odtwarzać pliki audio i wideo.

IRiver N11 prezentowany przez koreańską piosenkarkę Ivy.

IRiver N11 prezentowany przez koreańską piosenkarkę Ivy.

N11 to uaktualniona wersja odtwarzacza N10 - nowy model różni się od starego zastosowaniem akumulatora o wydłużonym czasie pracy (godzinne ładowanie wystarcza na 13 godzin) oraz wbudowanym tunerem radiowym. Urządzenie odtwarza pliki MP3, Windows Media Audio, Ogg oraz ASF. Odtwarzacz ma czteroliniowy wyświetlacz OLED. Cenę tego modelu ustalono na 190 USD za wersję 256 MB (dostępna będzie również wersja 512 MB).

IRiver U10 w rękach aktorki Kim Tae-Hee.

IRiver U10 w rękach aktorki Kim Tae-Hee.

IRiver U10 - miniaturowy odtwarzacz audio i wideo - po raz pierwszy zaprezentowany został już kilka tygodni temu, na targach SEK w Seulu. Nie podano jednak wtedy szczegółowej specyfikacji urządzenia. Teraz wiadomo już, że wyposażone jest ono w 2,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, zaś na liście obsługiwanych formatów plików znalazły się MP3, Windows Media Audio, Ogg, ASF oraz MPEG4. Odtwarzacz ma wbudowany tuner FM.

U10 dostępny będzie w trzech wersjach, różniących się pojemnością wbudowanej pamięci - 256 MB, 512 MB i 1 GB. Najdroższa wersja kosztować będzie ok. 340 USD.

Więcej informacji: IRiver.


Zobacz również