IT.integro uzyskał status "Microsoft Gold Certified Partner" w programie partnerskim Microsoft

IT.integro Sp. z o.o., wiodący integrator systemów informatycznych, ogłosił dzisiaj uzyskanie statusu "Gold Certified" w Programie Partnerskim Microsoft w kompetencji produktów MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS. Firma obecna na rynku usług informatycznych od 15 lat może się pochwalić najdłuższą w Polsce historią współpracy z Microsoft Business Solutions. IT.integro oferuje rozwiązania oparte o system Microsoft Navision od 1997 roku.

"Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z osiągnięcia statusu "Gold Certified" w Programie Partnerskim Microsoft. To wyróżnienie stanowi dla naszych klientów najlepszą gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i najwyższych kompetencji oraz podkreśla nasze bliskie związki z firmą Microsoft" - powiedział Prezes Zarządu IT.integro, Piotr Śledź. "Korzyści dostarczane poprzez naszą pozycję "Gold Certified" pozwolą nam na kontynuację poszerzania oferty dla naszych klientów".

Umiejętności i doświadczenie IT.INTEGRO, zdobyte w ponad 85 projektach wdrożeniowych, doceniły firmy z wielu branż. Do grona klientów IT.integro, używających rozwiązań Microsoft Business Solutions-Navision należą między innymi: sieć dealerska BMW POLSKA, firma kurierska MASTERLINK Express Sp. z o.o., dostawca produktów do obróbki obrazu KONICA MINOLTA Polska, koncern muzyczny SONY BMG Poland Sp. z o.o. i firma badawcza PENTOR S.A.

IT.INTEGRO uzyskując status "Gold Certified" zaprezentowała najwyższy poziom wiedzy w dziedzinie rozwiązań biznesowych Microsoft oraz dowiodła umiejętności odpowiedzi na potrzeby klientów. Partnerzy Microsoft posiadający status "Gold Certified" otrzymują wiele korzyści w postaci dostępu do technologii, wiedzy i szkoleń oraz wsparcia ze strony Microsoft. IT.integro posiada największy w Polsce zespół doświadczonych specjalistów z różnych branż, oferujących usługi doradcze w dziedzinie systemów klasy ERP, dedykowanych rozwiązań biznesowych i technologicznych.

"Klienci poszukują partnerów będących pomostem nad przepaścią pomiędzy wymaganiami biznesu a możliwościami technologii i chcą zaufać komuś, kto działa jak ekspert i doradca w ich długoterminowych planach strategii technologicznej. Partnerzy Microsoft Gold Certified, posiadają udokumentowaną wiedzę oraz są szkoleni i wspierani bezpośrednio przez Microsoft i potrafią budować pozytywne doświadczenia klientów z naszą technologią" - powiedziała Allison Watson, V-ce Prezes Worldwide Partner Sales and Marketing Group w firmie Microsoft. "Microsoft wyróżnił firmę IT.integro jako nowego Partnera w grupie 'Microsoft Gold Certified Partner', uznając w ten sposób jej najwyższy poziom w dostarczaniu satysfakcji klientom w dziedzinie produktów i technologii Microsoft"

Jednym z wymagań osiągnięcia statusu "Gold Certified", było uzyskanie przez IT.integro potwierdzonych certyfikatami kompetencji Microsoft. Kompetencje Microsoft zostały stworzone w celu zróżnicowania potencjału partnerów wśród specyficznych technologii Microsoft dla klientów poszukujących szczególnych typów rozwiązań. Każda Kompetencja posiada unikalny zestaw wymagań i korzyści, opracowanych ściśle dla uwydatnienia specyficznych umiejętności, które partnerzy dostarczają na rynek technologii.

"Nasza wiedza na temat Microsoft Navision była budowana przez lata, od zawsze inwestujemy w ludzi i ich rozwój, ciągłe poszerzanie wiedzy jest skutecznie weryfikowane przez system certyfikacyjny Microsoft, który z jednej strony zmusza nas do wysiłku, z drugiej potwierdza, że warto inwestować w ciągły proces podnoszenia kwalifikacji" - powiedział Prezes IT.integro.

Microsoft Partner Program został wprowadzony w grudniu 2003. Reprezentuje związek firmy Microsoft z Partnerami we wspólnym osiąganiu sukcesu na rynku. Program oferuje indywidualne, zintegrowane ramy silnego partnerstwa, które określają wiedzę partnera i jego wpływ na rynek technologii. Ponadto dostarcza wiele wartości ułatwiających osiąganie sukcesu w biznesie.

"Jesteśmy dumni z osiągnięć IT.integro. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższy poziom usług właśnie dzięki kompetencji partnerów Microsoft. Program partnerski Microsoft pozwala naszym partnerom na zdobycie wiedzy, dzięki której klienci mogą w pełni korzystać z możliwości naszego oprogramowania w prowadzeniu biznesu" - powiedział Jacek Chwalisz, Microsoft Business Solutions Business Group Lead.

IT.integro jest pierwszym polskim partnerem Microsoft Business Solutions, który znalazł się w elitarnym gronie kilkudziesięciu partnerów "Gold Certified" spośród ponad 4000 firm oferujących rozwiązania biznesowe Microsoft na całym świecie. Firma należy do wiodących integratorów systemów informatycznych w Polsce i specjalizuje się we wdrożeniach systemu Microsoft Business Solutions-Navision. IT.integro posiada biura w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Firma zatrudnia 60 wysokiej klasy specjalistów. Od lat buduje zespół konsultantów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na prowadzenie zaawansowanych projektów informatycznych.