IV Zlot Forum IDG.pl - zobacz wideorelację

W sobotę, 11 sierpnia odbył się kolejny, czwarty już zlot użytkowników Forum IDG.pl. Impreza rozpoczęła się rano i trwała do późnych godzin wieczornych. Rozegraliśmy kilka konkursów, przeprowadziliśmy gorącą debatę na temat piractwa, a przede wszystkim świetnie bawiliśmy się w wyborowym towarzystwie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji.

Spotkanie rozpoczęliśmy tradycyjnie rano w siedzibie firmy na ulicy Jordanowskiej 12 w Warszawie. Pierwszym punktem zlotu była debata na temat piractwa komputerowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele Partii Piratów, BSA oraz Związku Producentów Audio-Video. Dyskusja była burzliwa, miejscami nawet za bardzo. Na szczęście biorące w niej udział strony do problemu podzeszły z humorem i nie trzeba było rozdzielać zwaśnionych dyskutantów. Zapis rozmowy znajdziecie już niedługo w IDG.pl

Debata na temat piractwa

Debata na temat piractwa

Po części oficjalnej przenieśliśmy się do Szynku nad kanałkiem, uroczego pubu na warszawskiej Kępie potockiej. Tu zaczęła się właściwa część imprezy. Jadła i napitków było pod dostatkiem, mogliśmy więc w komfortowej atmosferze oddać się dyskusjom na tematy forum i nie tylko.

Konkurs gier

Konkurs gier

Uczestnicy zlotu mieli także okazję wykazać się umiejętnościami sportowymi, wiedzą oraz zręcznością. Rozegraliśmy konkurs bilardowy, quiz wiedzowy oraz wzbudzający najwiecej emocji konkurs growy - do dyspozycji mieliśmy doskonały zestaw kina domowego firmy Denon, wielokanalowy wzmacniacz AVC A11XV, najnowszy model telewizora Hitachi - 50TP01, kolumny Wharfdale oraz konsole . W trakcie konkursów rozdaliśmy kilkanaście nagród ale nie to było najważniejsze. Ważne, że wszyscy świetnie się bawili.

Nagrody wygrane przez użytkowników

2 x Odtwarzacz DVD Pioneer DV 300-S

Głośniki Logitech Z4

Mysz Logitech G5

Sluchawki i kierownica Logitech

Torba TouaregBag

Głośniki Sphere 5.1

Mysz Blade

Oprogramowanie Dom Plus MKS_VIR

Koszulka JBL

Odtwarzacz MP4 MPOWER

Oprogramowanie Panda Antivirus

Portfel skórzany damski i męski

Kubek i plecak Skąpiec.pl

Płyty DVD+R 16x i DVD+R Lightscribe Verbatim

Płyty Verbatim DVD-R Hard Coat Protection i Verbatim DVD+R Advanced Azo

Więcej na temat nagród na oficjalnej stronie Zlotu

Wieczorem mieliśmy okazję posłuchać muzyki na żywo i relaksować się w doskonałym gronie. Koncerty dały grupy Granfalon oraz PGR.

Wieczorny koncert

Wieczorny koncert

***

Za pomoc w organizacji zlotu dziękujemy firmom Komputronik, MediaCentrum, NGS, MKS, LOCO, Skąpiec oraz Verbatim